doominikaa
20.08.10, 22:04
witam prawie po wakacjach :)
i od razu zapraszam na comiesięczne spotkanie w sklepie Mama i Ja, ul
Piłsudskiego 135, w sobotę, 28 sierpnia o 15:00
Temat przewodni jest gorący – będziemy czynnie uczestniczyć w targach Kraina
Dziecka w Hali Expo, 11-12 września, zapraszam więc wszystkich, którzy chcą
sie zaangażować w szerzenie idei chustonoszenia – chcemy, żeby na targach było
kolorowo, żeby nas było widać i o nas słychać :)
oczywiście tych, którzy nie czują takiej chęci – też zapraszam – zawsze się
znajdą tematy do rozmowy :)