konradbryw 20.07.04, 08:32 Mgła, duchota, jakoś lepko. Fuj. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
the_kami Re: duszniej 20.07.04, 08:38 konradbryw napisał: > Mgła, duchota, jakoś lepko. Fuj. ^^^^^^^^^^^^ Czemu przeczytałam 'siakoś ślepko'? :-D Ale obrzydliwie jest, fakt... Ble! Odpowiedz Link Zgłoś
catalina1 Re: duszniej 20.07.04, 08:59 the_kami napisała: > Czemu przeczytałam 'siakoś ślepko'? :-D Tak samo jak ja ;-)) Ale i tak miło dziś ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
konradbryw Re: duszniej 20.07.04, 09:09 catalina1 napisała: > > Czemu przeczytałam 'siakoś ślepko'? :-D > > Tak samo jak ja ;-)) Oczka umyć? ;> > Ale i tak miło dziś ;-) Duszno że fuj. Zobaczymy, jak dalej. Odpowiedz Link Zgłoś
the_kami Re: duszniej 20.07.04, 09:16 konradbryw napisał: > Oczka umyć? ;> Umyte. Jak również inne części ciała :-P BTW - wiecie, że mi się od tej wilgoci i gorąca włosy skręcają? Nie powiem, że mam afro, ale coś dziwnego na głowie... > Duszno że fuj. Zobaczymy, jak dalej. No. Fuj. A jak zacznie padać, to mi zaleje ścianę w łazience. Ale wolę ją malować, niż mieć uduszone kocie truchełko... Odpowiedz Link Zgłoś
konradbryw Re: duszniej 20.07.04, 09:19 the_kami napisała: > Umyte. Jak również inne części ciała :-P No już nie wnikajmy w intymności. :P > BTW - wiecie, że mi się od tej wilgoci i gorąca włosy skręcają? Nie powiem, > że mam afro, ale coś dziwnego na głowie... hmm. mash fotkie? ;> > A jak zacznie padać, to mi zaleje ścianę w łazience. Ale wolę ją malować, niż > mieć uduszone kocie truchełko... Malujesz sama! Kuba póki co u nas musi skończyć! ;) Odpowiedz Link Zgłoś
the_kami Re: duszniej 20.07.04, 09:35 konradbryw napisał: > No już nie wnikajmy w intymności. :P No co - rączki, nóżki, ryłko... > hmm. mash fotkie? ;> Nie mam, ale wieczorem mogę zrobić transmisię live via web cam :-D > Malujesz sama! Kuba póki co u nas musi skończyć! ;) Nie no, tam mam mało ściany, to pomaluję sama, zaiste :-D Odpowiedz Link Zgłoś
catalina1 Re: duszniej 20.07.04, 09:43 the_kami napisała: > Nie mam, ale wieczorem mogę zrobić transmisię live via web cam :-D Via web cam to ja bym Kotę zobaczyła z chęcią Odpowiedz Link Zgłoś
the_kami Re: duszniej 20.07.04, 09:44 catalina1 napisała: > Via web cam to ja bym Kotę zobaczyła z chęcią No to krzyknij do mnie dziś wieczorkiem? Odpowiedz Link Zgłoś
catalina1 Re: duszniej 20.07.04, 10:29 the_kami napisała: > No to krzyknij do mnie dziś wieczorkiem? A z przyjemnością Odpowiedz Link Zgłoś
catalina1 Re: duszniej 20.07.04, 09:41 the_kami napisała: > A jak zacznie padać, to mi zaleje ścianę w łazience. Ale wolę ją malować, niż > mieć uduszone kocie truchełko... > Jak zacznie padać to ja znowu będę miałą zalany parkiet w pokoju tak jak wczoraj. Odpowiedz Link Zgłoś
the_kami Re: duszniej 20.07.04, 09:46 catalina1 napisała: > Jak zacznie padać to ja znowu będę miałą zalany parkiet w pokoju tak jak > wczoraj. To dziwne, bo w pokoju mi nie zacieka, nawet jak okno jest uchylone (no chyba, że pada poziomo). Natomiast w łazience leci, nawet przy niewielkim deszczu. Fakt, że okna są róznych firm. Dobrze, że w łazience parkietu nie mam :-D Odpowiedz Link Zgłoś
olusimama A tutaj rześko, 20.07.04, 11:01 słonecznie, świeżo i miły wiaterek powiewa. Zapraszam :-) Tylko dwóch panów z kosiaro od 8 rano warczy za oknem :/ Dobrze, że nie mieszkam na parterze. Odpowiedz Link Zgłoś
catalina1 Re: A tutaj rześko, 20.07.04, 11:07 olusimama napisała: > > słonecznie, świeżo i miły wiaterek powiewa. > Zapraszam :-) Uważaj o mówisz, bo ci się wszyscy na głowę zwalimy ;-))) > Tylko dwóch panów z kosiaro od 8 rano warczy za oknem :/ Dobrze, że nie > mieszkam na parterze. > Skończą niedługo ;-) Odpowiedz Link Zgłoś