20.07.04, 08:32
Mgła, duchota, jakoś lepko. Fuj.
Obserwuj wątek
    • the_kami Re: duszniej 20.07.04, 08:38
      konradbryw napisał:

      > Mgła, duchota, jakoś lepko. Fuj.
      ^^^^^^^^^^^^
      Czemu przeczytałam 'siakoś ślepko'? :-D
      Ale obrzydliwie jest, fakt... Ble!
      • catalina1 Re: duszniej 20.07.04, 08:59
        the_kami napisała:

        > Czemu przeczytałam 'siakoś ślepko'? :-D

        Tak samo jak ja ;-))
        Ale i tak miło dziś ;-)
        • konradbryw Re: duszniej 20.07.04, 09:09
          catalina1 napisała:

          > > Czemu przeczytałam 'siakoś ślepko'? :-D
          >
          > Tak samo jak ja ;-))

          Oczka umyć? ;>

          > Ale i tak miło dziś ;-)

          Duszno że fuj. Zobaczymy, jak dalej.
          • the_kami Re: duszniej 20.07.04, 09:16
            konradbryw napisał:

            > Oczka umyć? ;>

            Umyte. Jak również inne części ciała :-P
            BTW - wiecie, że mi się od tej wilgoci i gorąca włosy skręcają? Nie powiem, że
            mam afro, ale coś dziwnego na głowie...

            > Duszno że fuj. Zobaczymy, jak dalej.

            No. Fuj.
            A jak zacznie padać, to mi zaleje ścianę w łazience. Ale wolę ją malować, niż
            mieć uduszone kocie truchełko...
            • konradbryw Re: duszniej 20.07.04, 09:19
              the_kami napisała:

              > Umyte. Jak również inne części ciała :-P

              No już nie wnikajmy w intymności. :P

              > BTW - wiecie, że mi się od tej wilgoci i gorąca włosy skręcają? Nie powiem,
              > że mam afro, ale coś dziwnego na głowie...

              hmm. mash fotkie? ;>

              > A jak zacznie padać, to mi zaleje ścianę w łazience. Ale wolę ją malować, niż
              > mieć uduszone kocie truchełko...

              Malujesz sama! Kuba póki co u nas musi skończyć! ;)
              • the_kami Re: duszniej 20.07.04, 09:35
                konradbryw napisał:

                > No już nie wnikajmy w intymności. :P

                No co - rączki, nóżki, ryłko...

                > hmm. mash fotkie? ;>

                Nie mam, ale wieczorem mogę zrobić transmisię live via web cam :-D

                > Malujesz sama! Kuba póki co u nas musi skończyć! ;)

                Nie no, tam mam mało ściany, to pomaluję sama, zaiste :-D
                • catalina1 Re: duszniej 20.07.04, 09:43
                  the_kami napisała:

                  > Nie mam, ale wieczorem mogę zrobić transmisię live via web cam :-D

                  Via web cam to ja bym Kotę zobaczyła z chęcią
                  • the_kami Re: duszniej 20.07.04, 09:44
                    catalina1 napisała:

                    > Via web cam to ja bym Kotę zobaczyła z chęcią

                    No to krzyknij do mnie dziś wieczorkiem?
                    • catalina1 Re: duszniej 20.07.04, 10:29
                      the_kami napisała:

                      > No to krzyknij do mnie dziś wieczorkiem?

                      A z przyjemnością
            • catalina1 Re: duszniej 20.07.04, 09:41
              the_kami napisała:

              > A jak zacznie padać, to mi zaleje ścianę w łazience. Ale wolę ją malować, niż
              > mieć uduszone kocie truchełko...
              >
              Jak zacznie padać to ja znowu będę miałą zalany parkiet w pokoju tak jak
              wczoraj.
              • the_kami Re: duszniej 20.07.04, 09:46
                catalina1 napisała:

                > Jak zacznie padać to ja znowu będę miałą zalany parkiet w pokoju tak jak
                > wczoraj.

                To dziwne, bo w pokoju mi nie zacieka, nawet jak okno jest uchylone (no chyba,
                że pada poziomo). Natomiast w łazience leci, nawet przy niewielkim deszczu.
                Fakt, że okna są róznych firm. Dobrze, że w łazience parkietu nie mam :-D
    • olusimama A tutaj rześko, 20.07.04, 11:01

      słonecznie, świeżo i miły wiaterek powiewa.
      Zapraszam :-)

      Tylko dwóch panów z kosiaro od 8 rano warczy za oknem :/ Dobrze, że nie
      mieszkam na parterze.
      • catalina1 Re: A tutaj rześko, 20.07.04, 11:07
        olusimama napisała:

        >
        > słonecznie, świeżo i miły wiaterek powiewa.
        > Zapraszam :-)

        Uważaj o mówisz, bo ci się wszyscy na głowę zwalimy ;-)))

        > Tylko dwóch panów z kosiaro od 8 rano warczy za oknem :/ Dobrze, że nie
        > mieszkam na parterze.
        >
        Skończą niedługo ;-)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka