25.12.08, 21:06
Jakie prezenty dostałyście ?ja od swoich dzieci dostałam książkę
PEERFEKCYJNA PANI DOMUsmile)))ale miałam ubaw pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • iskra01pl Re: prezenty 26.12.08, 00:08
      Ja najbardziej ucieszyłam się ze stojaka do tamborka i iphona. Bawię się nimi na zmianę od wczoraj bez przerwy smile
    • for.ever Re: prezenty 26.12.08, 10:39
      My z rodziną postanowiliśmy, że za rok składamy się wszyscy i
      zamiast sobie to kupimy prezenty potrzebującym. Robimy wielką paczkę
      dla jakiejś biednej rodziny. My mamy już wszystko.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka