mamc-ia33 25.12.08, 21:06 Jakie prezenty dostałyście ?ja od swoich dzieci dostałam książkę PEERFEKCYJNA PANI DOMU)))ale miałam ubaw pozdrawiam Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
iskra01pl Re: prezenty 26.12.08, 00:08 Ja najbardziej ucieszyłam się ze stojaka do tamborka i iphona. Bawię się nimi na zmianę od wczoraj bez przerwy Odpowiedz Link
for.ever Re: prezenty 26.12.08, 10:39 My z rodziną postanowiliśmy, że za rok składamy się wszyscy i zamiast sobie to kupimy prezenty potrzebującym. Robimy wielką paczkę dla jakiejś biednej rodziny. My mamy już wszystko. Odpowiedz Link