ags-1 26.01.09, 11:40 Od kiedy zaczelam leczenie pojawily sie silne bole glowy i tak juz jest 2 miesiace.Czy to skutek uboczny leczenia ,czy cos zlego ze mna sie dzieje?Jakie sa Wasze doswiadczenia? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
krysia013 Re: silne bole glowy 26.01.09, 11:45 mnie też często boli głowa, a to jeden z skutków ubocznych :) Odpowiedz Link Zgłoś
izzi83 Re: silne bole glowy 26.01.09, 12:15 juz byl taki watek forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=690&w=89704574 Odpowiedz Link Zgłoś
kapitandragan Re: silne bole glowy 26.01.09, 15:00 Może to byc skutek uboczny, ale może też np wynik stresu. Jak znosisz terapię psychicznie? Martwisz się? Jeżeli tak to jest juz wystarczająca przyczyna bólu. Mnie osobiście silny ból głowy towarzyszył jedynie po pierwszym zastrzyku i jak dotychczas (jestem po 7) nic takiego więcej nie wystąpiło. Może wyda Ci się to śmieszne, ale w terapii bardzo pomagają proste sposoby- optymizm, spacery, aktywność fizyczna. Najgorszą rzeczą jest siedzenie w domu i wpadanie w depresję. Trzymaj się dzielnie. Odpowiedz Link Zgłoś
rozalka.com Re: silne bole glowy 26.01.09, 15:48 boli, boli, ała mi pomaga paracetamol, w moim przypadku cudowny apap i rzeczywiscie potwierdze, świerze powietrze, ruch, spacery, teraz zimową porą polecam wypady na narty/sanki; cudo pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
bananarama-live Re: silne bole glowy 27.01.09, 05:59 Jeśli ktoś ma wpaść w depresje, nie pomoże najświeższe powietrze - chyba ,ze na spacer idziesz bez głowy, którą zostawiasz w domu. Od myśli nie da się uciec. Jeśli z Twoja psychika jest wszystko ok, to tak miało być. Odpowiedz Link Zgłoś
krysia013 Re: silne bole glowy 26.01.09, 17:49 sport hmmm, super pomysł ja przed leczeniem chodziłam na siatkę i uwielbiam jazdę na rowerze wg lubię sport tylko, że teraz jestem po 8 zastrzyku i jak na razie wchodząc na drugie piętro mam zadyszkę i z jęzorem na wierzchu, jakbym weszła na jakieś 11 piętro. Ogólnie staram się jak najwięcej wychodzić z domu jakieś spacerki ale jak wracam padam na łóżko z braku sił. Czy to normalne? Odpowiedz Link Zgłoś
izzi83 Re: silne bole glowy 26.01.09, 18:16 normalne:Di tak jestes niezla bo ja daje rade tylko na pierwsze pieterko;)a po spacerku zawsze padam na lozko, odpoczne chwile i dopiero pozniej czuje jak mi lepiej po takim swiezym powietrzu:) Odpowiedz Link Zgłoś
kapitandragan Re: silne bole glowy 26.01.09, 18:35 Oczywiście że normalne. Jedni znoszą to gorzej inni lepiej. Ja np. z zastrzyku na zastrzyk czuję się lepiej i jak dobrze pójdzie to na wakację pojadę pochodzic po górach. Ale dzisiaj (po 7 zastrzykach) byłbym na to zbyt słaby. Odpowiedz Link Zgłoś
dimitri23 Re: silne bole glowy 26.01.09, 20:19 mialam szczescie, zadngo bolu glowy ani niczego strasznego. teraz pod koniec, lamanie w kosciach zwlaszcza po neupogenie, poza tym nic. kazdy inaczej znosi terapie. pierwsze 2 miesiace nawet uprawialam sport, teraz nie mam sily... Odpowiedz Link Zgłoś