Dodaj do ulubionych

silne bole glowy

26.01.09, 11:40
Od kiedy zaczelam leczenie pojawily sie silne bole glowy i tak juz
jest 2 miesiace.Czy to skutek uboczny leczenia ,czy cos zlego ze mna
sie dzieje?Jakie sa Wasze doswiadczenia?
Obserwuj wątek
    • krysia013 Re: silne bole glowy 26.01.09, 11:45
      mnie też często boli głowa, a to jeden z skutków ubocznych :)
      • izzi83 Re: silne bole glowy 26.01.09, 12:15
        juz byl taki watek

        forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=690&w=89704574
    • kapitandragan Re: silne bole glowy 26.01.09, 15:00
      Może to byc skutek uboczny, ale może też np wynik stresu. Jak
      znosisz terapię psychicznie? Martwisz się? Jeżeli tak to jest juz
      wystarczająca przyczyna bólu. Mnie osobiście silny ból głowy
      towarzyszył jedynie po pierwszym zastrzyku i jak dotychczas (jestem
      po 7) nic takiego więcej nie wystąpiło. Może wyda Ci się to
      śmieszne, ale w terapii bardzo pomagają proste sposoby- optymizm,
      spacery, aktywność fizyczna. Najgorszą rzeczą jest siedzenie w domu
      i wpadanie w depresję. Trzymaj się dzielnie.
      • rozalka.com Re: silne bole glowy 26.01.09, 15:48
        boli, boli, ała
        mi pomaga paracetamol, w moim przypadku cudowny apap
        i rzeczywiscie potwierdze, świerze powietrze, ruch, spacery, teraz zimową porą polecam wypady na narty/sanki;
        cudo
        pozdrawiam
        • bananarama-live Re: silne bole glowy 27.01.09, 05:59
          Jeśli ktoś ma wpaść w depresje, nie pomoże najświeższe powietrze - chyba ,ze na
          spacer idziesz bez głowy, którą zostawiasz w domu. Od myśli nie da się uciec.
          Jeśli z Twoja psychika jest wszystko ok, to tak miało być.
    • krysia013 Re: silne bole glowy 26.01.09, 17:49
      sport hmmm, super pomysł ja przed leczeniem chodziłam na siatkę i uwielbiam
      jazdę na rowerze wg lubię sport tylko, że teraz jestem po 8 zastrzyku i jak na
      razie wchodząc na drugie piętro mam zadyszkę i z jęzorem na wierzchu, jakbym
      weszła na jakieś 11 piętro. Ogólnie staram się jak najwięcej wychodzić z domu
      jakieś spacerki ale jak wracam padam na łóżko z braku sił. Czy to normalne?
      • izzi83 Re: silne bole glowy 26.01.09, 18:16
        normalne:Di tak jestes niezla bo ja daje rade tylko na pierwsze pieterko;)a po
        spacerku zawsze padam na lozko, odpoczne chwile i dopiero pozniej czuje jak mi
        lepiej po takim swiezym powietrzu:)
      • kapitandragan Re: silne bole glowy 26.01.09, 18:35
        Oczywiście że normalne. Jedni znoszą to gorzej inni lepiej. Ja np. z
        zastrzyku na zastrzyk czuję się lepiej i jak dobrze pójdzie to na
        wakację pojadę pochodzic po górach. Ale dzisiaj (po 7 zastrzykach)
        byłbym na to zbyt słaby.
    • dimitri23 Re: silne bole glowy 26.01.09, 20:19
      mialam szczescie, zadngo bolu glowy ani niczego strasznego. teraz pod koniec,
      lamanie w kosciach zwlaszcza po neupogenie, poza tym nic. kazdy inaczej znosi
      terapie. pierwsze 2 miesiace nawet uprawialam sport, teraz nie mam sily...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka