camelotty 05.06.05, 16:25 czy ktos wie, gdzie jest punkt skupu makulatury na Zoliborzu? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
jacho_1 Re: makulatura 05.06.05, 21:05 Kiedyś był na tyłach Hali Marymonckiej, od strony pawilonów przy Popiełuszki, ale teraz - jak zaczęli budować metro - to nie wiem, czy się tam ostał. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Camelotty Re: makulatura IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.06.05, 21:35 No właśnie wiem o nim, ale cos jakby go nie widac.Niemniej jednak, dzieki za podpowiedz :-)). Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: d Re: makulatura IP: *.chello.pl 05.06.05, 23:37 Róg Schroegera i Swarzewskiej. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pani_dj Re: makulatura IP: *.aster.pl / *.aster.pl 08.06.05, 20:27 a ile sie dostaje za kg makulatury? Odpowiedz Link Zgłoś
camelotty Re: makulatura 13.06.05, 21:49 cale....oszalamiajace!!!!! 16!!!!!! groszyyyyyyyyyyyyyyyy!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
donkej Re: makulatura 14.06.05, 08:44 Proponuję powiązane paczki z makulaturą wykładać przy śmietniku - z pewnością zabiorą je bezdomni, którzy w ten sposób zarabiają. Zbierają też puszki i wszelki metal - na złom. Ci, których widuję przy mojej kolonii wyglądają nawet dość schludnie - może jest szansa, że nie przepijają całego urobku ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
camelotty Re: makulatura 20.06.05, 17:34 no ale skoro pytam to widocznie zalezy mi na tej informacji....ze zbieraja to wiem, bo zbieraja wszedzie...nawet w Peru:) ale po prostu chodzi mi o punkt zbierania...nie o samo zbieranie:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Dori Re: makulatura IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.06.05, 22:48 Jest na tyłach dawnego dworca pks Marymont wjazd od ul.Słodowiec Odpowiedz Link Zgłoś