Dodaj do ulubionych

makulatura

05.06.05, 16:25
czy ktos wie, gdzie jest punkt skupu makulatury na Zoliborzu?
Obserwuj wątek
    • jacho_1 Re: makulatura 05.06.05, 21:05
      Kiedyś był na tyłach Hali Marymonckiej, od strony pawilonów przy Popiełuszki,
      ale teraz - jak zaczęli budować metro - to nie wiem, czy się tam ostał.
      • Gość: Camelotty Re: makulatura IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.06.05, 21:35
        No właśnie wiem o nim, ale cos jakby go nie widac.Niemniej jednak, dzieki za
        podpowiedz :-)).
        • Gość: d Re: makulatura IP: *.chello.pl 05.06.05, 23:37
          Róg Schroegera i Swarzewskiej.
          • jacho_1 Re: makulatura 05.06.05, 23:41
            To na pewno, z tym że to już Bielany.
            • Gość: pani_dj Re: makulatura IP: *.aster.pl / *.aster.pl 08.06.05, 20:27
              a ile sie dostaje za kg makulatury?
              • camelotty Re: makulatura 13.06.05, 21:49
                cale....oszalamiajace!!!!! 16!!!!!! groszyyyyyyyyyyyyyyyy!!!!!!!!!
                • donkej Re: makulatura 14.06.05, 08:44
                  Proponuję powiązane paczki z makulaturą wykładać przy śmietniku - z pewnością
                  zabiorą je bezdomni, którzy w ten sposób zarabiają. Zbierają też puszki i
                  wszelki metal - na złom.
                  Ci, których widuję przy mojej kolonii wyglądają nawet dość schludnie - może
                  jest szansa, że nie przepijają całego urobku ;-)
                  • camelotty Re: makulatura 20.06.05, 17:34
                    no ale skoro pytam to widocznie zalezy mi na tej informacji....ze zbieraja to
                    wiem, bo zbieraja wszedzie...nawet w Peru:) ale po prostu chodzi mi o punkt
                    zbierania...nie o samo zbieranie:)
    • Gość: Dori Re: makulatura IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.06.05, 22:48
      Jest na tyłach dawnego dworca pks Marymont wjazd od ul.Słodowiec

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka