Dodaj do ulubionych

Kopenhaska-kosmonautów

06.04.08, 14:00
Jestem na diecie kosmonautów, jest bardzo, bardzo podobna tylko bez
soli i cukru, a mięso gotowane. ubyło mi 3 kg został mi jeszcze
tydzień.
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka