Dodaj do ulubionych

Marian_poryp

07.02.13, 14:53
Nic o tobie ani na ciebie bym nie napisał, nie patrz na to, jak ktoś się podszywa i pisze olej to to nie ja:), coś tam napisałem o porypie ale to nie o tobie a o tych porypach co tu włażą.
Obserwuj wątek
    • ex.vinci Re: Marian_poryp 07.02.13, 14:55
      zreszta marian nie wiem co ty tu przeczytałeś bo ja ani jednego słowa na ciebie nie napisałem.
      • Gość: Ogla_ w_burdelu Re: Marian_poryp IP: *.gdansk.vectranet.pl 07.02.13, 15:32
        macie jakieś ale?
    • marian_poryp Re: Marian_poryp 07.02.13, 17:17
      Spoko ja to wzilem do siebie
      zem sie zdziwil zes Ty taki dziwok
      Nigdy takzes o mnie nie pisal
      wiec mnie zdzwiwko napadlo
      A teraz juz wiem, sorycho
      za te kretactwa i podmyslenia
      spoko koko Uwierzu :)
      • ditta12 Re: Marian_poryp 07.02.13, 17:25
        Napiszesz Marianie wiersz przeprośny dla Uwierza i bedzie git ;)
        A i dla mnie coś tam skrobnij,na przykład o mojej kotce Czyczyni :)
        • sor-te Re: Marian_poryp 07.02.13, 17:31
          tak, złoż samokrytykę marianku i laurkę namaluj, bo twój kolega tak o tobie myśli, że wyzywa kogoś twoim nickiem. taki ma głęboki szacunek do ciebie.
          • ex.vinci Re: Marian_poryp 07.02.13, 20:55
            sor-te obciagaczu mojego freda, marian nie taki tępy nikt jego nikiem nie wyzywał.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka