ex.vinci 07.02.13, 14:53 Nic o tobie ani na ciebie bym nie napisał, nie patrz na to, jak ktoś się podszywa i pisze olej to to nie ja:), coś tam napisałem o porypie ale to nie o tobie a o tych porypach co tu włażą. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
ex.vinci Re: Marian_poryp 07.02.13, 14:55 zreszta marian nie wiem co ty tu przeczytałeś bo ja ani jednego słowa na ciebie nie napisałem. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ogla_ w_burdelu Re: Marian_poryp IP: *.gdansk.vectranet.pl 07.02.13, 15:32 macie jakieś ale? Odpowiedz Link Zgłoś
marian_poryp Re: Marian_poryp 07.02.13, 17:17 Spoko ja to wzilem do siebie zem sie zdziwil zes Ty taki dziwok Nigdy takzes o mnie nie pisal wiec mnie zdzwiwko napadlo A teraz juz wiem, sorycho za te kretactwa i podmyslenia spoko koko Uwierzu :) Odpowiedz Link Zgłoś
ditta12 Re: Marian_poryp 07.02.13, 17:25 Napiszesz Marianie wiersz przeprośny dla Uwierza i bedzie git ;) A i dla mnie coś tam skrobnij,na przykład o mojej kotce Czyczyni :) Odpowiedz Link Zgłoś
sor-te Re: Marian_poryp 07.02.13, 17:31 tak, złoż samokrytykę marianku i laurkę namaluj, bo twój kolega tak o tobie myśli, że wyzywa kogoś twoim nickiem. taki ma głęboki szacunek do ciebie. Odpowiedz Link Zgłoś
ex.vinci Re: Marian_poryp 07.02.13, 20:55 sor-te obciagaczu mojego freda, marian nie taki tępy nikt jego nikiem nie wyzywał. Odpowiedz Link Zgłoś