13.11.08, 19:23
lecze sie na depresje juz przeszło 10 lat nawed teraz biore leki mam pytanie czy ze wzgledu na moja chorobe moge miec wzkazania na cesarke
Obserwuj wątek
    • mama-in-spe Re: Cesarka 15.11.08, 14:55
      teoretycznie tak, ale są szpitale, gdzie każą rodzić naturalnie pierworódkom z
      ułozeniem pośladkowym, to i z depresją kazą. dowiedz się konkretnie u lekrza
      prowadzącego.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka