lola3111 13.11.08, 19:23 lecze sie na depresje juz przeszło 10 lat nawed teraz biore leki mam pytanie czy ze wzgledu na moja chorobe moge miec wzkazania na cesarke Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
mama-in-spe Re: Cesarka 15.11.08, 14:55 teoretycznie tak, ale są szpitale, gdzie każą rodzić naturalnie pierworódkom z ułozeniem pośladkowym, to i z depresją kazą. dowiedz się konkretnie u lekrza prowadzącego. Odpowiedz Link