xeikon 09.02.16, 21:17 fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xtf1/v/t1.0-9/12647263_10153859848844618_7089997860208851162_n.jpg?oh=436215235e733e93bfd83879e6f57726&oe=576766AA&__gda__=1463371150_45f91d939d7630fe803ea17208cf7c42 Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
qqbek Re: koszmarek 09.02.16, 22:08 Brrr... Co się zobaczyło to się już nieodzobaczy. Rapid130 nie powinien tego w szczególności oglądać (bo pomimo intensywnego agrotuningu widać co było "bazą" i tak starych Czechosłowackich samochodów nie godzi się traktować po prostu). Odpowiedz Link
lexus400 Re: koszmarek 09.02.16, 22:52 hehehe ale jaką trzeba mieć fantazję żeby takiego potworka stworzyć :) Odpowiedz Link
edek40 Re: koszmarek 10.02.16, 10:07 lexus400 napisał: > hehehe ale jaką trzeba mieć fantazję żeby takiego potworka stworzyć :) > To nie jest fantazja. Odpowiedz Link
xeikon Re: koszmarek 10.02.16, 10:14 Mnie zastanawia to, jak komus sie chce wlozyc ogrom wysilku i forsy na zrobienie takiego badziewia. Odpowiedz Link