09.02.16, 21:17
fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xtf1/v/t1.0-9/12647263_10153859848844618_7089997860208851162_n.jpg?oh=436215235e733e93bfd83879e6f57726&oe=576766AA&__gda__=1463371150_45f91d939d7630fe803ea17208cf7c42
Obserwuj wątek
    • qqbek Re: koszmarek 09.02.16, 22:08
      Brrr...
      Co się zobaczyło to się już nieodzobaczy.
      Rapid130 nie powinien tego w szczególności oglądać (bo pomimo intensywnego agrotuningu widać co było "bazą" i tak starych Czechosłowackich samochodów nie godzi się traktować po prostu).
      • lexus400 Re: koszmarek 09.02.16, 22:52
        hehehe ale jaką trzeba mieć fantazję żeby takiego potworka stworzyć :)
        • edek40 Re: koszmarek 10.02.16, 10:07
          lexus400 napisał:

          > hehehe ale jaką trzeba mieć fantazję żeby takiego potworka stworzyć :)
          >

          To nie jest fantazja.
          • xeikon Re: koszmarek 10.02.16, 10:14
            Mnie zastanawia to, jak komus sie chce wlozyc ogrom wysilku i forsy na zrobienie takiego badziewia.
    • mrzagi10 Re: koszmarek 10.02.16, 00:27
      Wygląda jak rekwizyt z filmu Faenheit 451 :)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka