Dodaj do ulubionych

Czy można po 6 dniach od współżycia

24.03.06, 14:17
wykryć ciążę? Test ciążowy chyba odpada a test krwi? Własnie zaczęłam brać
silne leki i nie wiem co teraz?
Obserwuj wątek
    • lilith76 Re: Czy można po 6 dniach od współżycia 24.03.06, 15:28
      dzień współżycia, to nie zawsze dzień owulacji=zapłodnienia (plemniki mogą
      pożyć i do 5 dni).
      jeśli wiesz dokładnie, na podstawie skoku temperatury, kiedy było zapłodnienie,
      to możesz zrobić test z krwi, ale - wydaje mi się - że poziom zerowy hcg nie
      powie jednoznacznie o braku ciąży. 10 dni po zapłodnieniu już tak.
      • mamisio Re: Czy można po 6 dniach od współżycia 24.03.06, 15:43
        Współżyłam w ostatnim dniu miesiączki i 1 dzień po. Ale u mnie to wszystko sie
        może zdarzyć, jak piosence Anity Lipnickiej:)
        • lilith76 Re: Czy można po 6 dniach od współżycia 24.03.06, 15:49
          czyli równie dobrze właśnie teraz możesz mieć owulację, albo opóźni się z
          powodu leków.
          ciężko ustalić.
          • mamisio Re: Czy można po 6 dniach od współżycia 24.03.06, 15:53
            A gdybym miała teraz owulacje jak piszesz to ciąża jest możliwa? PO 6 dniach?
            Wynika ze tak a jak jest w praktyce?
            • lilith76 Re: Czy można po 6 dniach od współżycia 24.03.06, 15:57
              niby jest możliwa, ale im dalej stosunek od owulacji tym ta szansa jest
              mniejsza.
              może jeszcze ktoś tu ci pomoże.
              gdybyś mierzyła temperaturę miałabyś odpowiedź jak na dłoni. czasami ta
              czynnośc się przydaje :)
              • mamisio Lilith76 dziękuje, dzisiaj 24.03.06, 15:59
                czuję sie tak jaby za chwile owulacja miała miec miejsce, pobolewają mnie
                jajniki, ale u mnie z tym śluzem na bakier. POczekam do poniedziałku a póki co
                wstrzymam sie z lekami.
    • mamisio Zrobiłam Beta Hcg 28.03.06, 11:05
      i wynik = 0,1000. W opisie badania jest,że w 3 tc poziom wynosi 5,8 - 71,2 więc
      na dzień dzisiejszy ciąży nie wykazał. Badanie robiłam 8 dni od daty współżycia
      i czy gdybym była w ciążyten wynik nie byłby wyższy, Może macie jakieś
      doświadczenia?
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka