mamisio 24.03.06, 14:17 wykryć ciążę? Test ciążowy chyba odpada a test krwi? Własnie zaczęłam brać silne leki i nie wiem co teraz? Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
lilith76 Re: Czy można po 6 dniach od współżycia 24.03.06, 15:28 dzień współżycia, to nie zawsze dzień owulacji=zapłodnienia (plemniki mogą pożyć i do 5 dni). jeśli wiesz dokładnie, na podstawie skoku temperatury, kiedy było zapłodnienie, to możesz zrobić test z krwi, ale - wydaje mi się - że poziom zerowy hcg nie powie jednoznacznie o braku ciąży. 10 dni po zapłodnieniu już tak. Odpowiedz Link
mamisio Re: Czy można po 6 dniach od współżycia 24.03.06, 15:43 Współżyłam w ostatnim dniu miesiączki i 1 dzień po. Ale u mnie to wszystko sie może zdarzyć, jak piosence Anity Lipnickiej:) Odpowiedz Link
lilith76 Re: Czy można po 6 dniach od współżycia 24.03.06, 15:49 czyli równie dobrze właśnie teraz możesz mieć owulację, albo opóźni się z powodu leków. ciężko ustalić. Odpowiedz Link
mamisio Re: Czy można po 6 dniach od współżycia 24.03.06, 15:53 A gdybym miała teraz owulacje jak piszesz to ciąża jest możliwa? PO 6 dniach? Wynika ze tak a jak jest w praktyce? Odpowiedz Link
lilith76 Re: Czy można po 6 dniach od współżycia 24.03.06, 15:57 niby jest możliwa, ale im dalej stosunek od owulacji tym ta szansa jest mniejsza. może jeszcze ktoś tu ci pomoże. gdybyś mierzyła temperaturę miałabyś odpowiedź jak na dłoni. czasami ta czynnośc się przydaje :) Odpowiedz Link
mamisio Lilith76 dziękuje, dzisiaj 24.03.06, 15:59 czuję sie tak jaby za chwile owulacja miała miec miejsce, pobolewają mnie jajniki, ale u mnie z tym śluzem na bakier. POczekam do poniedziałku a póki co wstrzymam sie z lekami. Odpowiedz Link
mamisio Zrobiłam Beta Hcg 28.03.06, 11:05 i wynik = 0,1000. W opisie badania jest,że w 3 tc poziom wynosi 5,8 - 71,2 więc na dzień dzisiejszy ciąży nie wykazał. Badanie robiłam 8 dni od daty współżycia i czy gdybym była w ciążyten wynik nie byłby wyższy, Może macie jakieś doświadczenia? Odpowiedz Link