20.10.06, 20:20
Marcelek od 2 miesięcy nosi okularki.Nosi je cały dzień,czasami je zrzuca.Ma
wade -2+2,i delikatnie zezuje,na jednym oku ma astygmatyzm.Czy w tym wypadku
laser jest możliwy?Czy póltoraocznemu dziecku można go zrobić czy jest za
mały?Wizytę u okulisty mam dopiero w styczniu a dręczą mnie te pytania.Proszę
o rade.
Obserwuj wątek
    • tabaluga0 Re: Laser 21.10.06, 21:53
      laser na wadę wzroku wykonuje sie po ukonczeniu 21 roku zycia, dopiero wtedy
      oko przestaje rosnąc.
      z plusów czesto dziecko "schodzi" , z minusów gorzej, bardzo rzadko. Mozna
      jedynie wykonac zabieg na zeza ale z tym tez lekarze kaza czekac, moze samo
      sie "naprawi"

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka