magda_w24
20.10.06, 20:20
Marcelek od 2 miesięcy nosi okularki.Nosi je cały dzień,czasami je zrzuca.Ma
wade -2+2,i delikatnie zezuje,na jednym oku ma astygmatyzm.Czy w tym wypadku
laser jest możliwy?Czy póltoraocznemu dziecku można go zrobić czy jest za
mały?Wizytę u okulisty mam dopiero w styczniu a dręczą mnie te pytania.Proszę
o rade.