bzik83
15.12.08, 17:56
Byłam ostatnio u mojego gina tak rutynowo sprawdzić się ponieważ
chce zajść niebawem w kolejną ciążę, gin kategorycznia kazała mi
odstawić mojejgo 22 mies. synka jeśli nie chcę poronić. Jestem
trochę zorientowana, bo czytam Was i wiem że dziecku nie może nic
się stać jeśli ciąża przebiega ok. Powiedziałam jej, że przecież są
mamy karmiące w ciąży a ona dalej swoje. Na razie odpuściłam bo w
ciąży jezcze nie jestem ale wiem że będę musiała wrócić do tej
rozmowy z nią. Powiedzcie mi jakich argumentów mam użyć w rozmowie z
ginką? Nie chcę kończyć karmienia młodego, ale też z drugiej strony
mam w sobie lęk po tych jej słowach... co robić?