29.11.15, 22:51
Czeka nas rozpoczęcie Adwentu – wymarzona okazja do pobożnego słuchania zbitek słownych, które mogą nic dla nas ani dla kaznodziei nie znaczyć.
Ulubionym stwierdzeniem adwentowych kaznodziejów, jest prawdziwe skądinąd zdanie: „Adwent jest czasem radosnego oczekiwania na przyjście Pana”. Problem polega tylko na tym, że zdanie to jest relatywne, podobnie jak zdanie: „Deszcz pada”.


dominikanie.pl/2015/11/5-najczesciej-powtarzanych-glupot-o-adwencie-niestety-takze-w-kazaniach/
Ale może Wy usłyszeliście coś inspirującego? Niekoniecznie od Dominikanów, niekoniecznie w tym roku :) To wrzućcie :)
https://i63.tinypic.com/2q3u2ih.jpg
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka