Dodaj do ulubionych

wybory jak co rok

09.10.06, 06:14
wyborami na radnych emocjonują się tylko obecni radni i kandydaci, a
większość mieszkańców ma to gdzieś głeboko w dupie
I tak ilość głosów zależy od ludzi w knajpach tam najczęściej szukacie
głosów, szkoda że tylko stawiacie tuż przed wyborami.
Panie Osmenda o której pan będzie po głosy w Zajeździe Rudzkim bo przyjdę
sobie za darmo popić, a może zajrzy pan także jak niedawno do Borysa po kilka
głosów....
ŚMIESZNE I ŻENUJĄCE
Obserwuj wątek
    • jozefosmenda Re: stawianie jak co krok 09.10.06, 09:54
      Faktycznie śmieszna i żenująca ta twoja wypowiedź!
      Otóż sznowny gorolu_z_rudy NIGDY I NIGDZIE NIE STAWIAŁEM NIKOMU by na mnie
      głosował.Podług towjego rozumowania każde moje wejście do jakiejkolwiek
      restauracji czy baru skutkuje stawianiem by na mnie głosowali?
      Jesteś zatem typowqym przykładem ziejącego nienawiścią osobnika(a moze
      wysłannika) bo logicznie rozumujący człowiek inaczej by do tego podszedł.
      Ale nie do końca nie masz racji bo wierchuszka stawiała, stawia i na razie
      stawiać będzie!Z nagrodami rzeczowymi włącznie!
      Dlatego też jedno z moich haseł to:NIE DAJ SIĘ KUPIĆ ZA KRUPNIOK I PIWO.
      No ale na dzisiaj zapraszam do Toscanii w Nowym Bytomiu bo dzisiaj tam będę (ale
      niestety nie postawię)!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka