hanys_z_rudy
09.10.06, 06:14
wyborami na radnych emocjonują się tylko obecni radni i kandydaci, a
większość mieszkańców ma to gdzieś głeboko w dupie
I tak ilość głosów zależy od ludzi w knajpach tam najczęściej szukacie
głosów, szkoda że tylko stawiacie tuż przed wyborami.
Panie Osmenda o której pan będzie po głosy w Zajeździe Rudzkim bo przyjdę
sobie za darmo popić, a może zajrzy pan także jak niedawno do Borysa po kilka
głosów....
ŚMIESZNE I ŻENUJĄCE