pan_pndzelek
10.05.05, 05:46
Śpiewanie "Ody", odgrywanie różnych narodów Europy i temu podobna
działalność "artystyczna"... to już było mili Państwo redaktorostwo...
śpiewano w przedszkolach "pust' wsiegda budiet sonce", odgrywano różne
narody, kubański, radziecki a panie kierowniczki cieszyły się z występów
podopiecznych... jak widać indoktrynacja od przedszkola wiecznie żywa niczym
patron Unii Europejskiej...