02.12.07, 20:56
oglądam właśnie serial z Jungowską
także wiertarka dla mnie jest troską
pan mnie opuścił bez nawet "pa"
została kotku,wiertarka twa..wink
Obserwuj wątek
    • alice0553 Re: Wiertarka 02.12.07, 21:08
      Jeśli chińskiej jest produkcji
      nie używaj bez instrukcji
      ponoć to do siebie mają
      że laików zabijają.
      • azaheca Re: Wiertarka 02.12.07, 21:13
        Wiertarka chyba jest porządna
        czy mej krwi jest także żądna?
        tak jak telefon marki LG
        w Seulu śmierć sieje i
        konkurencja w kułak się śmieje
        na wyższe zyski ma nadzieję..wink
        • znavvca Re: Wiertarka 03.12.07, 06:37


          Wiertarka taka jest przydatna
          Gdy ciasta mieszać nadszedł czas
          Jeśli już jest, to jest bezpłatna
          A jeśli iskrzy, to w sam raz
          Miast zimnych ogni akuratna
          I można nią zapalać gaz
          Trolle, natręty niech się natną
          Wyśle ich wzwyż ku światłu gwiazd
          • alice0553 Re: Wiertarka 03.12.07, 10:49
            Wiertarka karę trollom wymierzy?
            ach drogi Znavvco, włos mi się jeży
            a ciasto lepiej mieszać w mikserze
            to urządzenie mniej prądu bierze.
            • znavvca Re: Wiertarka 03.12.07, 11:22

              Co do trolli, im zalecam
              Te tak znane już wiertarki
              Chiński produkt - iskry lecą
              Trolle świecą jak latarki

              Mikser dobry do ciasteczka
              Lecz do ciasta, droga Alice?
              W mikser wejdzie wnet babeczka
              Lecz bankietu nie wywalisz
              • amoretta Re: Wiertarka 03.12.07, 17:11
                Faceci specjalnie coś zostawiają
                gdy nadzieję na powrót mają
                ja bym w cholerę go pognała
                i wiertarki nie oddaławink

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka