azaheca 02.12.07, 20:56 oglądam właśnie serial z Jungowską także wiertarka dla mnie jest troską pan mnie opuścił bez nawet "pa" została kotku,wiertarka twa.. Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
alice0553 Re: Wiertarka 02.12.07, 21:08 Jeśli chińskiej jest produkcji nie używaj bez instrukcji ponoć to do siebie mają że laików zabijają. Odpowiedz Link
azaheca Re: Wiertarka 02.12.07, 21:13 Wiertarka chyba jest porządna czy mej krwi jest także żądna? tak jak telefon marki LG w Seulu śmierć sieje i konkurencja w kułak się śmieje na wyższe zyski ma nadzieję.. Odpowiedz Link
znavvca Re: Wiertarka 03.12.07, 06:37 Wiertarka taka jest przydatna Gdy ciasta mieszać nadszedł czas Jeśli już jest, to jest bezpłatna A jeśli iskrzy, to w sam raz Miast zimnych ogni akuratna I można nią zapalać gaz Trolle, natręty niech się natną Wyśle ich wzwyż ku światłu gwiazd Odpowiedz Link
alice0553 Re: Wiertarka 03.12.07, 10:49 Wiertarka karę trollom wymierzy? ach drogi Znavvco, włos mi się jeży a ciasto lepiej mieszać w mikserze to urządzenie mniej prądu bierze. Odpowiedz Link
znavvca Re: Wiertarka 03.12.07, 11:22 Co do trolli, im zalecam Te tak znane już wiertarki Chiński produkt - iskry lecą Trolle świecą jak latarki Mikser dobry do ciasteczka Lecz do ciasta, droga Alice? W mikser wejdzie wnet babeczka Lecz bankietu nie wywalisz Odpowiedz Link
amoretta Re: Wiertarka 03.12.07, 17:11 Faceci specjalnie coś zostawiają gdy nadzieję na powrót mają ja bym w cholerę go pognała i wiertarki nie oddała Odpowiedz Link