Dodaj do ulubionych

Nieśmiałość

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.03.07, 22:47
Jestem ciekawa co meżczyzni sadza o niesmialych kobietach?I jak inne kobiety
radza sobie z niesmialoscia..czy jest to dla Was bardzo klopotliwa sprawa?
Obserwuj wątek
    • Gość: Zielona trawka Re: Nieśmiałość IP: 212.87.241.* 31.03.07, 22:49
      Do odważnych świat należy.
    • Gość: facet Re: Nieśmiałość IP: *.man.czest.pl 31.03.07, 22:57
      pocieszę Cię faceci szukają ale to Wy rozdajecie"karty" i decydujecie dla kogo jesteście nieśmiałe bądz na odwrót
      • Gość: Katia Re: Nieśmiałość IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.03.07, 23:01
        Tylko najgorsze jest to ze niesmialymi jestesmy dla tych ktorzy robia na nas
        wrazenie..i nigdy nie mamy w sobie na tyle sily by sie chociaz
        usmiechnac:/Odrazu sie peszymy!
        • radson10 Re: Nieśmiałość 31.03.07, 23:32
          Katia rozumiem Cię doskonale no cóż samo życie
    • radson10 Re: Nieśmiałość 31.03.07, 23:28
      debilu naucz się najpierw czytać i pisać

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka