Gość: Katia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.03.07, 22:47 Jestem ciekawa co meżczyzni sadza o niesmialych kobietach?I jak inne kobiety radza sobie z niesmialoscia..czy jest to dla Was bardzo klopotliwa sprawa? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Zielona trawka Re: Nieśmiałość IP: 212.87.241.* 31.03.07, 22:49 Do odważnych świat należy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: facet Re: Nieśmiałość IP: *.man.czest.pl 31.03.07, 22:57 pocieszę Cię faceci szukają ale to Wy rozdajecie"karty" i decydujecie dla kogo jesteście nieśmiałe bądz na odwrót Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Katia Re: Nieśmiałość IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.03.07, 23:01 Tylko najgorsze jest to ze niesmialymi jestesmy dla tych ktorzy robia na nas wrazenie..i nigdy nie mamy w sobie na tyle sily by sie chociaz usmiechnac:/Odrazu sie peszymy! Odpowiedz Link Zgłoś
radson10 Re: Nieśmiałość 31.03.07, 23:32 Katia rozumiem Cię doskonale no cóż samo życie Odpowiedz Link Zgłoś
radson10 Re: Nieśmiałość 31.03.07, 23:28 debilu naucz się najpierw czytać i pisać Odpowiedz Link Zgłoś