14.12.07, 13:15
Pytanie do mam które już urodziły: jak to jest z położną środowiskową? Czy
musi być z przychodni do której jestem zapisana? A może ze szpitala, w którym
będę rodzić? Jak załatwić tę sprawę? Z góry dziękuję za odpowiedź.

www.suwaczek.pl/]www.suwaczek.pl/cache/541f58155f.png" border="0" alt="www.suwaczek.pl/cache/541f58155f.png">[/url]
Obserwuj wątek
    • mona19832 Re: Położna 14.12.07, 13:52
      Do mnie przychodziła położna z tej przychodni do której zapisałam
      córkę. Jak będziesz jeszcze w szpitalu to dostaniesz taką karteczkę
      do przychodni którą wybierzesz dla swojego maleństwa. W przychodni
      dasz numer telefonu i położna zadzwoni do Ciebie i się umówi kiedy
      przyjdzie (przynajmniej w moim przypadku tak było)
      --
      fotoforum.gazeta.pl/5,2,mona19832.html
      • kami_sia Re: Położna 14.12.07, 19:57
        No ja po wyjściu ze szpitala ( dobra 2 tyg.po) zadzwoniłam
        do przychodni do położnej (wczesniej sądziłam,że ona się własnie
        bedzie sama kontaktować)ale u nas jest inaczej w przychodi.
        No więc zadzwoniłam i się umówiłyśmy.
        ja się nie śpieszyłam z tym dzwonieniem bo nie była
        mi ta położna do szczęscia potrzebna,ale mus to mus wink)
        • mona19832 Re: Położna 14.12.07, 20:55
          Mnie położna też w sumie nie była potrzebna ale jak przyszła to
          siedziała chyba z 2 godziny! Ale obejrzała Wiktorię od nóżek po
          głowę dużo mi powiedziała poradziła i obejrzała też mnie. Później
          jeszcze była kilka razy i bardzi mi pomogła bo miałam kilka
          problemów ( rozeszły mi się szwy później miałam zapalenie piersi ).
          Była w sumie na telefon jak tylko zadzwoniłam to przychodziła. Ale
          wiem że są też takie które przychodzą tylko odbębnić swoje i już ich
          więcej nie ma!!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka