Pytanie do mam które już urodziły: jak to jest z położną środowiskową? Czy
musi być z przychodni do której jestem zapisana? A może ze szpitala, w którym
będę rodzić? Jak załatwić tę sprawę? Z góry dziękuję za odpowiedź.
www.suwaczek.pl/]

www.suwaczek.pl/cache/541f58155f.png" border="0" alt="
www.suwaczek.pl/cache/541f58155f.png">[/url]