Gość: 3kasia IP: *.krakow.cvx.ppp.tpnet.pl 31.12.04, 10:20 ciasto dobre , ale nie wykonalne, bo nie wiadomo ile dać wody.Czy proporcjonalnie do ptysiów?To nie pierwszy taki przepis,proszę to sprawdzić.Czy wogóle ktoś robi potrawy z tych przepisów Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: 3kasia Karpatka IP: *.krakow.cvx.ppp.tpnet.pl 31.12.04, 10:21 ciasto dobre , ale nie do wykonania bo nie wiadomo ile dać wody.Czy proporcjonalnie do ptysiów?To nie pierwszy taki przepis,proszę to sprawdzić.Czy wogóle ktoś robi potrawy z tych przepisów? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: charlotte Re: Karpatka IP: *.centrala.kbsa / *.kredytbank.pl 31.12.04, 11:44 Powinna iść do tego szklanka wody - ja robię z takiego przepisu i wychodzi (mam ten przepis z innych źródeł). Odpowiedz Link Zgłoś