IP: *.krakow.cvx.ppp.tpnet.pl 31.12.04, 10:20
ciasto dobre , ale nie wykonalne, bo nie wiadomo ile dać wody.Czy
proporcjonalnie do ptysiów?To nie pierwszy taki przepis,proszę to
sprawdzić.Czy wogóle ktoś robi potrawy z tych przepisów
Obserwuj wątek
    • Gość: 3kasia Karpatka IP: *.krakow.cvx.ppp.tpnet.pl 31.12.04, 10:21
      ciasto dobre , ale nie do wykonania bo nie wiadomo ile dać wody.Czy
      proporcjonalnie do ptysiów?To nie pierwszy taki przepis,proszę to
      sprawdzić.Czy wogóle ktoś robi potrawy z tych przepisów?
      • Gość: charlotte Re: Karpatka IP: *.centrala.kbsa / *.kredytbank.pl 31.12.04, 11:44
        Powinna iść do tego szklanka wody - ja robię z takiego przepisu i wychodzi (mam
        ten przepis z innych źródeł).

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka