anula86anula
26.05.10, 12:00
Wiem, wiem - to już było - ale - nie chudnę!
Zaczęłam dietę tydzień temu, z testu Dukana wyszły mi 4 dni fazy
uderzeniowej. Póki co wytrwałam 7 dni, bez żadnych grzeszków, tylko
proteiny, nie używałam nawet słodzika, żadnych słodkości i nie
przyniosło to żadnych efektów. Wręcz przeciwnie.
Przy wzroście 163 cm ważyłam 60 kg, dziś 60,1 kg. Nie zamierzam się
poddawać, choć nie ukrywam że jestem nieco podłamana. Proszę o Wasze
opinie. Co o tym myślicie? Nie chce schudnąć niewiadomo ile ale
kilka kg by sie przydało, żeby wcisnąć się w wakacyjne ciuchy.