asiek1234
24.07.08, 10:30
Jestem w 38(1 dzien) tyg ciąży i dzisiaj sie dowiedzialam ze mam chlamydie. od
miesiaca mialam takie objawy jak pieczenie cewki moczowej ból brzucha i
ogólnie stany zapalne w pochwie. do tego mam zalozony pessar z powodu
skracjacej sie szyjki.
ide dziaiaj do gina na sciagniecie pessara no i z duzym prawdopodobienstwem
nie zdaze wyleczyc tego cholerstwa.
jestem zlamana, nie chce urodzic chorego dziecka.
co robic naciskac na cesarke?