Dodaj do ulubionych

Neutralna strona o NPR

06.03.05, 21:37
Poszukujemy twórców :)
Ja nie umiem i sie nie nauczę, to pewne.
Ale może ktos z forumowiczów podjąłby się?
To tak pod wpływem wątku lubelskiego.
Obserwuj wątek
    • burczykowa Re: Neutralna strona o NPR 07.03.05, 16:43
      Reszko!
      Bo widzisz... ja jestem za tym, aby w jakis sposób budżet dopłacił do tego
      przedsięwzięcia- jak by nie było, jest to dla zdrowia kobiet i ku uzupełnieniu
      wiedzy medycznej. Stąd wspomniałam w tamtym wątku o tym naszym zespole (Krajowy
      Zespół Promocji Naturalnego Planowania Rodziny- czy on jeszcze istnieje?)-
      przeciez można napisac jakis program, a pieniądze z Unii popłyną- i na
      założenie strony, i na jej utrzymanie. Zdaję sobie sprawę, że to wyjatkowo
      trudne dla zespołu- znam 3 prof. ze składu sprzed 3 lat- jesli się coś napisze,
      to oni podpiszą. Żadnej własnej inicjatywy. Sek w tym, żeby powołac taka
      federacje, która zajęłaby się ścisłą współpraca z owym zespołem (własnie w
      kwestii stworzenia sensownego programu i czuwania merytorycznego nad
      stronami).Ja deklaruję pomoc w zakresie tego co umiem, co śledzę na bieżąco (to
      są moje zainteresowania, tym wypełniam czas wolny, bo to moje hobby)- nie umiem
      nic z tworzenia stron WWW i do tego sądzę, że jeśli ma to być zrobione
      profesjonalnie, trzeba zapłacić. No chyba, że ktos to zrobi w ramach własnych
      zainteresowań.
      Tak więc- zgłaszam gotowość.
      • burczykowa Przypomniałam sobie, że... 07.03.05, 19:50
        Jakiś rok temu jur_gor podjął walkę o przewrócenie areny NPR w Polsce do góry
        nogami, nawet trwała m.in. między nami ożywiona wymiana maili, jednak potem
        wyjechałam na pare tygodni i wszystko ucichło. Ciekawi mnie, na czym to stanęło-
        bo efektów wiekszych nie zauważyłam. Może podzieliłby się swoimi
        doświadczeniami z tamtego okresu, zanim na dobre bedzie starcony dla tego forum
        (co nastapi za parę tygodni)? A może cos by podpowiedział lub przyłączył sie do
        akcji? W końcu mężczyzn u nas niedostatek ;)
        Druga sprawa: tak sobie pomyslałam o Chyraskim- jak stworzył CTLife, to może
        byłby zainteresowany współparcą z nami? Jakby tak za opłatę smsową można
        było "wprowadzać" swój cykl on line na NASZE STRONY, to On by na tym nie
        sracił, a zyskalibysmy zapisy cykli. No i może jest mocno zafascynowany
        informatyką, by stworzyć NASZE WWW? A skoro ma firmę, to taki KZP NPR mógłby Mu
        to zlecić może...
        Istnieje taka beznadziejna strona www.npr.csc.pl- nic tam w zasadzie nie ma.
        Stowarzyszenie w miarę "neutralne" światopoglądowo. Może by ich tak wykorzystać?
        bo www.npr.pl zajęte.
        Muszę powiedziec, że najbardziej mi odpowiada www.npr.prolife.pl - chyba ma
        najwięcej istotnych wiadomości i najmniej tych "ideologicznych".
        To tyle sobie przypomniałam.
        Pozdrawiam
    • blogforum Re: Neutralna strona o NPR 13.04.05, 10:02
      Chętnie to zrobię. Bez odpowiedzialności za treść merytoryczną - tym musieliby
      się zająć eksperci. Po znajomości w promocyjnej cenie :).

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka