reszka2 06.03.05, 21:37 Poszukujemy twórców :) Ja nie umiem i sie nie nauczę, to pewne. Ale może ktos z forumowiczów podjąłby się? To tak pod wpływem wątku lubelskiego. Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
burczykowa Re: Neutralna strona o NPR 07.03.05, 16:43 Reszko! Bo widzisz... ja jestem za tym, aby w jakis sposób budżet dopłacił do tego przedsięwzięcia- jak by nie było, jest to dla zdrowia kobiet i ku uzupełnieniu wiedzy medycznej. Stąd wspomniałam w tamtym wątku o tym naszym zespole (Krajowy Zespół Promocji Naturalnego Planowania Rodziny- czy on jeszcze istnieje?)- przeciez można napisac jakis program, a pieniądze z Unii popłyną- i na założenie strony, i na jej utrzymanie. Zdaję sobie sprawę, że to wyjatkowo trudne dla zespołu- znam 3 prof. ze składu sprzed 3 lat- jesli się coś napisze, to oni podpiszą. Żadnej własnej inicjatywy. Sek w tym, żeby powołac taka federacje, która zajęłaby się ścisłą współpraca z owym zespołem (własnie w kwestii stworzenia sensownego programu i czuwania merytorycznego nad stronami).Ja deklaruję pomoc w zakresie tego co umiem, co śledzę na bieżąco (to są moje zainteresowania, tym wypełniam czas wolny, bo to moje hobby)- nie umiem nic z tworzenia stron WWW i do tego sądzę, że jeśli ma to być zrobione profesjonalnie, trzeba zapłacić. No chyba, że ktos to zrobi w ramach własnych zainteresowań. Tak więc- zgłaszam gotowość. Odpowiedz Link
burczykowa Przypomniałam sobie, że... 07.03.05, 19:50 Jakiś rok temu jur_gor podjął walkę o przewrócenie areny NPR w Polsce do góry nogami, nawet trwała m.in. między nami ożywiona wymiana maili, jednak potem wyjechałam na pare tygodni i wszystko ucichło. Ciekawi mnie, na czym to stanęło- bo efektów wiekszych nie zauważyłam. Może podzieliłby się swoimi doświadczeniami z tamtego okresu, zanim na dobre bedzie starcony dla tego forum (co nastapi za parę tygodni)? A może cos by podpowiedział lub przyłączył sie do akcji? W końcu mężczyzn u nas niedostatek ;) Druga sprawa: tak sobie pomyslałam o Chyraskim- jak stworzył CTLife, to może byłby zainteresowany współparcą z nami? Jakby tak za opłatę smsową można było "wprowadzać" swój cykl on line na NASZE STRONY, to On by na tym nie sracił, a zyskalibysmy zapisy cykli. No i może jest mocno zafascynowany informatyką, by stworzyć NASZE WWW? A skoro ma firmę, to taki KZP NPR mógłby Mu to zlecić może... Istnieje taka beznadziejna strona www.npr.csc.pl- nic tam w zasadzie nie ma. Stowarzyszenie w miarę "neutralne" światopoglądowo. Może by ich tak wykorzystać? bo www.npr.pl zajęte. Muszę powiedziec, że najbardziej mi odpowiada www.npr.prolife.pl - chyba ma najwięcej istotnych wiadomości i najmniej tych "ideologicznych". To tyle sobie przypomniałam. Pozdrawiam Odpowiedz Link
blogforum Re: Neutralna strona o NPR 13.04.05, 10:02 Chętnie to zrobię. Bez odpowiedzialności za treść merytoryczną - tym musieliby się zająć eksperci. Po znajomości w promocyjnej cenie :). Odpowiedz Link