26.08.10, 17:15
Witam, chcialabym sie zapytac o ewentualne opinie na temat pani dr,
jak wyglada wizyta, ile trwa i jaki jest jej koszt?
Obserwuj wątek
    • homopatka Re: Dr Bross 26.08.10, 18:11
      pare dni temu pdalam linki do dwuletniej szkolki ktora ukonczyla w szwajcu,
      koszt 56000 franzow szwajcarskich.

i po takim czyms dostaje sie tytul 'dochtora'. w takich np wloszech co druga
      osoba to dottore, hihihihi

polacy zawsze mieli manie balwochwalstwa do utytlowanych szarlatanow.
    • gra2010 Re: Dr Bross 31.08.10, 10:43
      Wizyta u homeopaty jest specyficzna. Dr jest droga za pierwszą
      wizyte bieże 220 zł. Ale ja jestem zadowolona z wizyt. Dr Bross
      jedną porcją kuleczek wyleczyła mnie z problemów jelitowych z
      którymi męczyłam się ponad 15 lat a konowałom allopatycznym
      płaicłam za badania, leki i nic mi nie pomogli, tylko kasę na nich
      starciłam.

• homopatka Re: Dr Bross 02.09.10, 08:46
            a wiec po kolei:
            Bross to nazwisko znanego cardiologa, slawy profesorskiej z wroclawia, nie chce
            mi sie szukac czy jest jakies pokrewienstwo ale gdyby bylo to byloby to naprawde
            przezabawne.

www.homeopatia-klasyczna.pl/ dr kasia jest mloda wiec moze wnuczka...

"zakończeniu pracy doktorskiej" zakrawa na kpine wrecz proszaca o wykladnie prawna.

Ciekawe ze homeopaci cierpia (nie tylko oni) na potrzebe dyplomow, no ale to
            potrzebne do krojenia siana.

Link do szkoly podalam powyzej, szkola kosztuje 56000 frankow szwajcarskich za
            dwa lata a dla snobistycznych Polakow to jest co najmniej jak studia z Marsa.

nalezy tylko poczekac kiedy sama otworzy szkolke homeopatii.

Szkolka w szwajcarii bazuje na bliskosci etnicznej Paracelsusa i hahnemana, poza
            tym nalezy pamietac ze szwajcaria to nedzny xenofobiczny kraik w ktorym zarabia
            sie na doslownie na wszystkim bo nic wlasciwie nie ma wiec metody musza byc (jak
            widac) kreatywne.

z homeopatia jest tak ze gdzies dzwonia tylko ze nie wiedza w ktorym kosciele.
            nie widze zadnej roznicy pomiedzy szkoleniem 2 tygodnie czy 2 lata. Mozna
            wyszkolic w dwa dni ale prawda lezy gdzie indziej.
            • agullo2 Re: Dr Bross 02.09.10, 10:11
              Homopatko,
              swietne sa te twoje komentarze, naprawde jestes mistrzem cietej riposty (pamietasz ten kawal hihi)
              zero czulostkowosci, walimy kublem z woda, prosto z lodowki. Mnie tam pasuje.
              Rozwin bardziej, gdzie wg ciebie lezy prawda, ja mam rzecz jasna swoje koncepcje na temat lezakowania prawdy ale
              naprawde jestem ciekawa co napiszesz na ten temat :))
              • homopatka Re: Dr Bross 02.09.10, 16:39
                chcialabys wiedziec gdzie lezy prawda....pto taka dr kasia placi za papier w
                szwajcrskich frankach 56000, kibluje dwa lata u jakies miglanca ,mowiacego
                jezykiem pseudoniemieckim a ty bys chciala za darmo? Wiesz, ilu tu jest takich
                amatorow kwasnych jablek?
            • m.war Re: Dr Bross 02.09.10, 14:46
              ja pytam o tą panią bo ona ma bardzo wysokie mniemanie o sobie. posiada też
              rzadko spotykany patent na wiedzenie wszystko najlepiej. jeśli ona mówi, że
              podaje się 3 granulki raz na trzy tygodnie to tak jest- wszystkie inne metody
              podawania są błędne. nie jestem specem, ale wydaje mi się, że homeopatia jest
              tak szerokim pojęciem, że nie ma jednego złotego środka.
              • homopatka Re: Dr Bross 02.09.10, 16:52
                wlasnie, tak jest. Homeopatia to jest slowo klucz ktorego sie uczepil kazdy
                cwiek z papierem wartym spuszczenia do $racza. nie wnikam w jej metody
                postepowania/dawkowania bo to jest osobny temat Przyjela model ze:
                -mam slawne nazwisko lktore jest duzo warte w swiecie lekarskim
                -doloze drugie i to juz ich powali
                - szkoda ze nie ma hrabiego ale trudno
                -musi byc jakis dobry papier, po chinsku nikt by nie zrozumial (chyba ma cos z
                chin...), niemiecki ok bo hahneman niedaleczko,
                -skutecznosc? Przeciez kazdy wie ze homeopatia dziala zwlaszcza w Polsce.

masz racje ze homeopatia to pojecie ogolne ktore dla kazdego onacza cos innego,
                z wyjatkiem wiekszosci praktykujacych. Slonce swieci wiec mozna czytac gazete,
                tak mowia, a potem to juz czekaja na slonce zeby przeczytac gazete...

Wg mnie to homeopatia dziala tylko nie ta za 56000 i nie ta ktora sprzedaje
                flakoniki z naklkejka w sasiedzkim jezyku. Polska A i Polska B. Homeopatia A i
                Homeopatia B- cos takiego. Ale raczej Homeopatia Z. Jest wiele podstaw naukowych
                jej dzialania ale mowienie o nich szkodzi zdrowiu.
              • smaragdin Re: Dr Bross 03.09.10, 09:57
                No właśnie; homeopatyczne leczenie polega na szukaniu takiego złotego środka-leku;-dosłownie.
                Są różne szkoły i filozofie; -na temat prowadzenia przypadku-dawkowania leku itd.;-jest to temat
                rzeka.I jest to indywidualna sprawa lekarza,o tym decyduje,a nie pacjent czy jakiś doradca
                internetowy na dodatek laik.
                Wystarczy,że lek będzie właściwy a potencja będzie za niska lub za wysoka,a efekt będzie żaden lub
                mizerny.Pamiętaj,lekarze to też ludzie i też są różni,tak samo jak i pacjenci.Każdy z nas ma inny
                temperament.
    • smaragdin Re: Dr Bross 03.09.10, 09:54
      Witaj
      Po co Ci czyjaś opinia na forum,jak leczy dr.Bross-Walderdorff czy ktokolwiek inny? Nawet kogoś
      kto się u niej leczy/ł.To jest tego kogoś subiektywne doświadczenie i opinia.Ty musisz zrobić swoje
      doświadczenie,wtedy będziesz wiedzieć jak leczy dr.Bross-Walderdorff.Informacje uzyskasz u źródła
      a nie na forum.Dzwoń i pytaj!A napewno dostaniesz odpowiedź.
      • monicx Re: Dr Bross 03.09.10, 22:36
        Dr Bross leczy moje dzieci. A w zasadzie leczyła bo już ostatnio do niej nie chodzę bo nie mam z
        czym. Wcześniej chodziłam do dr Kraśkiewicz i choć nie była zła to chyba podawała zbyt niskie
        potencje bo nie było żadnych spektakularnych efektów. U Bross były.

Zupełnie nie rozumiem tej drwiny ze szkoły dr Bross - przynajmniej ona gdzieś się uczyla.... nie wiem
        skąd inni "homeopaci" czerpią tą tajemną wiedzę... może z kosmosu.
      • homopatka Re: Dr Bross 04.09.10, 04:14
        tak, juz to slysze: pani doktor czy pani tleczy moje przypadki?
        a. Nie, odwal sie. Pisze na forum jako schmuckler.
        b. Jasne ze tak. Wyleczylismy juz na ok pol balona gorszych niz twoje.
        c. Jaki mamy dzisiaj dzien? O cholewcia, pelnia, czy pani zwariowaladzwonic w
        czasie pelni?! Dziwczyny spuszczac zaluzje!
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka