jj555
03.06.08, 13:30
Witam
Poszukuję lekarza homeopaty dla mojego 2-letniego dziecka, ponieważ lekarka u
której do tej pory się leczyliśmy dużo pracuje poza miastem i pech chce, że
zawsze jak dziecko chore to jej nie ma.
Chciałabym się zdecydować na jedną z ww. Pań, ale chciałabym iść raz a
porządnie, a nie błądzić od jednej do drugiej.
I stąd moje pytania:
1) Czy lekarki te są uchwytne tzn, czy przyjmują często, czy mają długie
kolejki, czy nie ma problemu z rejestracją np na następny dzień?
2) Czy można się do nich dodzwonić na komórkę? i czy w ten sposób też jakiejś
porady udzielą?
3) Prosiłabym o przybliżone określenie wieku tych Pań
4) Czy gdy już wszystko zawodzi to z medycyny normalnej też korzystają?
5) Czy leczenie jest skuteczne?
Będę wdzięczna za wszelkie odpowiedzi.