gontcha
02.10.08, 12:47
Czytałam Twoje zgłoszenie na forum. Jeśli idzie o badanie
dermatoskopem we Wrocławiu to niezbyt pomogę, bo nie korzystałam z
tego nigdy.
Mój 8-mio letni synek ma wrodzone znamie, które wraz z nim rośnie i
które ostatnio zmieniło sie. Byłam z nim u mojego chirurga-onkologa.
Doc ocenił, że jest to do usnięcia, ale nie teraz. Mamy poczekać aż
Junior bedzie miał 10 lat (za duży stres teraz) - no chyba, że
znamie zacznie się znowu zmieniać. Sama nie raz miałam usuwane
znamiona, ale też nie wszystkie - niektóre sa do stałej obserwacji.
Może po prostu zasięgnij opinii u onkologa. Moim lekarzem
prowadzącym jest dr. Bębenek - przyjmuje na Ślężnej w Onkomedzie -
jest to gabinet prywatny.
Pozdrawiam
Anka