Dodaj do ulubionych

do agnicha_33

02.10.08, 12:47
Czytałam Twoje zgłoszenie na forum. Jeśli idzie o badanie
dermatoskopem we Wrocławiu to niezbyt pomogę, bo nie korzystałam z
tego nigdy.
Mój 8-mio letni synek ma wrodzone znamie, które wraz z nim rośnie i
które ostatnio zmieniło sie. Byłam z nim u mojego chirurga-onkologa.
Doc ocenił, że jest to do usnięcia, ale nie teraz. Mamy poczekać aż
Junior bedzie miał 10 lat (za duży stres teraz) - no chyba, że
znamie zacznie się znowu zmieniać. Sama nie raz miałam usuwane
znamiona, ale też nie wszystkie - niektóre sa do stałej obserwacji.
Może po prostu zasięgnij opinii u onkologa. Moim lekarzem
prowadzącym jest dr. Bębenek - przyjmuje na Ślężnej w Onkomedzie -
jest to gabinet prywatny.

Pozdrawiam
Anka
Obserwuj wątek
    • agnicha_33 Re: do agnicha_33 06.10.08, 11:52
      Witam serdecznie!
      Dziękuję bardzo za odpowiedź.
      Za trzy tygodnie mamy wizytę u innego niż poprzednio chirurga-
      onkologa. Wcześniej wystarczyła mi opinia lekarza, że mała usunie
      znamie jak sama do tego dorośnie. Ja też usuwałam znamiona które
      znajdowały się w miejscach drażnionych przede wszystkim przez
      bieliznę i nie wyobrażałam sobie, że tak samo miałoby to wyglądać u
      4-letniego dziecka. Jednak po bliższym zapoznaniu się z tematem i po
      oglądnięciu zdjęć na internecie "niewinnie wyglądającego czerniaka"
      nie daje mi spokoju to znamie. Dr Bębenek prowadził również moją
      bratową i sąsiadkę, ma bardzo dobrą opinię. Zobaczymy co postanowi
      lekarz po obejrzeniu zmiany. Mam nadzieję, że tak jak w przypadku
      Twojego synka zaleci obserwację.

      Pozdrawiam
      Agnieszka

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka