coco-87 09.08.11, 16:08 Poluję na legowisko dla kota w kształce opony , wiecie o jakie chodzi? I mam dylemat z rozmiarem, zazwyczaj są aż 4 do wyboru. Koty mam dwa, oba średniej wielkości, ważą po ok. 5kg. Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
jarka63 Re: legowisko 10.08.11, 10:08 Jak dotrę do domu to zmierzę moje, a raczej Kai - waży 5,3 kg. Odpowiedz Link
jarka63 Re: legowisko 10.08.11, 21:09 Zmierzyłam, moje to taki zaokrąglony na rogach kwadrat o boku 30 cm wewnątrz, 50 cm na zewnątrz. Odpowiedz Link
coco-87 Re: legowisko 10.08.11, 23:19 Dziękuję ślicznie-bardzo nam pomogłaś. Teraz pozostał jedynie wybór koloru z całej feerii. Odpowiedz Link
ahnija Re: legowisko 11.08.11, 01:31 A u nas jak już Pamirkowi kupiliśmy świetną śliwkową, puchatą oponkę do spania, to ten łobuz odmówił włażenia do niej.. I kurzy się oponka czekając na lepszy humor Pamirka.. Odpowiedz Link
jarka63 Re: legowisko 11.08.11, 10:04 U mnie było to samo, ze dwa miesiące trwało zanim Kaja się przekonała do oponki. Sypiała w niej zimą, ale jak tylko zrobiło sie cieplej, znowu zaczęła ignorować. My mamy oponkę z Allegro od barbasiuni. Odpowiedz Link
kr_ka_11 Re: legowisko 11.08.11, 15:40 ja tam przerabiałam legowiska ale najlepszym, najulubieńszym okazało się to o wymiarach 160 x 200, nasze Odpowiedz Link
jarka63 Re: legowisko 11.08.11, 20:38 mrumru81 napisała: > Jakom? Wkleicie foto... Spróbuję: Odpowiedz Link
jarka63 Re: legowisko 11.08.11, 20:40 Nie wiem dlaczego tak wyszło, zdjęcia pomniejszyłam do rozmiaru "tiny" Odpowiedz Link
mrumru81 Re: legowisko 12.08.11, 11:17 Super, gdzie to kupię, u mnie tego nie ma...W SKLEPIE INTERNETOWYM? Odpowiedz Link
coco-87 Re: legowisko 12.08.11, 13:53 Ja się właśnie waham pomiędzy oponką barbasiuni (obecnie nie ma niestety dostepnego koloru, którym jesteśmy zainteresowani) a oponką taką jakby hmmm zamszową?od użytkowanika legowisko_net. W tym drugim jest fajna wyjmowana poducha, można zestawić kolor legowiska z kolorem poduchy. Ale materiał oponki od barbasiuni wydaje się przyjemniejszy. Moje kotki na pewno będą chętnie korzystać z legowiska, bo wchodzą wszędzie, gdzie się da, do koszyków, reklamówek, misek w łazience, ledwo się tam mieszczą wystają po bokach, aż mi niewygodnie i mnie wszystko boli, jak patrzę, ale najwyraźniej one lubią gdy jest ciasno. Teraz leży w kąciku złożony koc i cały czas jest zajęty, jak nie przez jednego, to przez drugiego. Odpowiedz Link
coco-87 Re: legowisko 12.08.11, 14:06 O to jesta ta druga: img04.allegroimg.pl/photos/oryginal/17/18/54/69/1718546967 Wygląda ładnie, ale materiał nie wygląda na taki przyjemny jak u Barbasiuni, a poza tym wygląda na takie co to sierść "łapie". Tutaj są jakieś specjalne, do których ma się sierść nie przyklejać: img09.allegroimg.pl/photos/oryginal/17/20/67/68/1720676834 Oponka Barbsiuni wygląda na miłą i przytulną: skarbavalonu.fc.pl/allegro/oponka1.jpg, choć poluję na bardziej energetyczne kolory, cytryna, pomarańcza, możę łosoś-coby mi do sytroju pasowało Odpowiedz Link
coco-87 Re: legowisko 12.08.11, 14:17 jeszcze raz oponka barbasiuni, bo poprzednio się nie wgrało: skarbavalonu.fc.pl/allegro/oponka2.jpg Fajny materiał, chociaż myślałam, że jest bardziej okrągła, oponkowata, a tutaj widać jednak, że bardziej kwadratowa, kanciasta: skarbavalonu.fc.pl/allegro/oponkakarmel2010-1.jpg Ufff...już sama nie wiem, co wybrać Widziałam też takie sofopodobne z poduszeczką, na której można zamówić wyszycie imienia pupila, ale tamte, choć ładne, wydają mi się nieco bardziej toporne, niedelikatne. Odpowiedz Link
coco-87 Re: legowisko 12.08.11, 16:27 jeszcze coś takiego znalazłam, też fajne, ale jednak okrągłe wydają mi się delikatniejsze w swym wyglądzie. www.legowisko.net.pl/galeria/DSC06272.jpg Odpowiedz Link
coco-87 Re: legowisko 12.08.11, 23:13 No, podsumowując to najbardziej mi się wizualnie te oponki jednak podobają: www.legowisko.net.pl/galeria/DSC07511.jpg ale ten zamszopodobny materiał wydaje mi się taki sztywny i nieprzyjemny w dotyku, a ten kremowy z kotkami taki miękki, przytulny...poradźcie, bo inaczej pół życia spędze na wybieraniu legowiska co dopiero będzie przy urządzaniu nowego domu Odpowiedz Link