09.08.11, 16:08
Poluję na legowisko dla kota w kształce opony smile, wiecie o jakie chodzi? I mam dylemat z rozmiarem, zazwyczaj są aż 4 do wyboru. Koty mam dwa, oba średniej wielkości, ważą po ok. 5kg.
Obserwuj wątek
    • jarka63 Re: legowisko 10.08.11, 10:08
      Jak dotrę do domu to zmierzę moje, a raczej Kai - waży 5,3 kg.
    • jarka63 Re: legowisko 10.08.11, 21:09
      Zmierzyłam, moje to taki zaokrąglony na rogach kwadrat o boku 30 cm wewnątrz, 50 cm na zewnątrz.
      • coco-87 Re: legowisko 10.08.11, 23:19
        Dziękuję ślicznie-bardzo nam pomogłaś. Teraz pozostał jedynie wybór koloru z całej feerii. smile
    • ahnija Re: legowisko 11.08.11, 01:31
      A u nas jak już Pamirkowi kupiliśmy świetną śliwkową, puchatą oponkę do spania, to ten łobuz odmówił włażenia do niej..
      I kurzy się oponka czekając na lepszy humor Pamirka..
      • jarka63 Re: legowisko 11.08.11, 10:04
        U mnie było to samo, ze dwa miesiące trwało zanim Kaja się przekonała do oponki. Sypiała w niej zimą, ale jak tylko zrobiło sie cieplej, znowu zaczęła ignorować. My mamy oponkę z Allegro od barbasiuni.
        • mrumru81 Re: legowisko 11.08.11, 15:25
          Jakom? Wkleicie foto...
          • kr_ka_11 Re: legowisko 11.08.11, 15:40
            ja tam przerabiałam legowiska ale najlepszym, najulubieńszym okazało się to o wymiarach 160 x 200, nasze wink
          • jarka63 Re: legowisko 11.08.11, 20:38
            mrumru81 napisała:

            > Jakom? Wkleicie foto...

            Spróbuję:
            http://i621.photobucket.com/albums/tt291/jarka63/5.jpg
            http://i621.photobucket.com/albums/tt291/jarka63/2.jpg
            http://i621.photobucket.com/albums/tt291/jarka63/96b695f6.jpg
            • jarka63 Re: legowisko 11.08.11, 20:40
              Nie wiem dlaczego tak wyszło, zdjęcia pomniejszyłam do rozmiaru "tiny" sad
              • mrumru81 Re: legowisko 12.08.11, 11:17
                Super, gdzie to kupię, u mnie tego nie ma...W SKLEPIE INTERNETOWYM?
                • coco-87 Re: legowisko 12.08.11, 13:54
                  Wpisz na Allegro: legowisko kota smile
        • coco-87 Re: legowisko 12.08.11, 13:53
          Ja się właśnie waham pomiędzy oponką barbasiuni (obecnie nie ma niestety dostepnego koloru, którym jesteśmy zainteresowani) a oponką taką jakby hmmm zamszową?od użytkowanika legowisko_net. W tym drugim jest fajna wyjmowana poducha, można zestawić kolor legowiska z kolorem poduchy. Ale materiał oponki od barbasiuni wydaje się przyjemniejszy.
          Moje kotki na pewno będą chętnie korzystać z legowiska, bo wchodzą wszędzie, gdzie się da, do koszyków, reklamówek, misek w łazience, ledwo się tam mieszczą wystają po bokach, aż mi niewygodnie i mnie wszystko boli, jak patrzę, ale najwyraźniej one lubią gdy jest ciasno. Teraz leży w kąciku złożony koc i cały czas jest zajęty, jak nie przez jednego, to przez drugiego.wink
          • coco-87 Re: legowisko 12.08.11, 14:06
            O to jesta ta druga:
            img04.allegroimg.pl/photos/oryginal/17/18/54/69/1718546967
            Wygląda ładnie, ale materiał nie wygląda na taki przyjemny jak u Barbasiuni, a poza tym wygląda na takie co to sierść "łapie".

            Tutaj są jakieś specjalne, do których ma się sierść nie przyklejać:
            img09.allegroimg.pl/photos/oryginal/17/20/67/68/1720676834
            Oponka Barbsiuni wygląda na miłą i przytulną:
            skarbavalonu.fc.pl/allegro/oponka1.jpg, choć poluję na bardziej energetyczne kolory, cytryna, pomarańcza, możę łosoś-coby mi do sytroju pasowałosmile
            • coco-87 Re: legowisko 12.08.11, 14:17
              jeszcze raz oponka barbasiuni, bo poprzednio się nie wgrało:
              skarbavalonu.fc.pl/allegro/oponka2.jpg
              Fajny materiał, chociaż myślałam, że jest bardziej okrągła, oponkowata, a tutaj widać jednak, że bardziej kwadratowa, kanciasta:

              skarbavalonu.fc.pl/allegro/oponkakarmel2010-1.jpg
              Ufff...już sama nie wiem, co wybraćtongue_out

              Widziałam też takie sofopodobne z poduszeczką, na której można zamówić wyszycie imienia pupila, ale tamte, choć ładne, wydają mi się nieco bardziej toporne, niedelikatne.
    • coco-87 Re: legowisko 12.08.11, 16:27
      jeszcze coś takiego znalazłam, też fajne, ale jednak okrągłe wydają mi się delikatniejsze w swym wyglądzie.

      www.legowisko.net.pl/galeria/DSC06272.jpg
      • mrumru81 Re: legowisko 12.08.11, 21:28
        Pikne, też chcę takie, cztery smile
      • coco-87 Re: legowisko 12.08.11, 23:13
        No, podsumowując to najbardziej mi się wizualnie te oponki jednak podobają:
        www.legowisko.net.pl/galeria/DSC07511.jpg
        ale ten zamszopodobny materiał wydaje mi się taki sztywny i nieprzyjemny w dotyku, a ten kremowy z kotkami taki miękki, przytulny...poradźcie, bo inaczej pół życia spędze na wybieraniu legowiska wink co dopiero będzie przy urządzaniu nowego domuwink
        • coco-87 Re: legowisko 12.08.11, 23:13
          aaaaa no i że sierść będzie łapał....

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka