Dodaj do ulubionych

Słonko :))))))))))))))))))))))))))))))

06.11.03, 13:33
Słonko wyjrzało.
Obserwuj wątek
    • kolczatka Re: Słonko :)))))))))))))))))))))))))))))) 06.11.03, 13:34
      Światło, a ja dziś w wampirzym nastroju sad
    • balkan Re: Słonko :)))))))))))))))))))))))))))))) 06.11.03, 13:45
      U mnie też wyjrzało i od razu żaluzje się opuściły... podniosłam, bo wolę, zeby
      mi w oczy świeciło niż w takiej ciemnicy siedzieć...
    • geograf Re: Słonko :)))))))))))))))))))))))))))))) 06.11.03, 22:50
      po południu pogoda była piękna...ok.16 niebo prawie bezchmurne, a
      wieczór...piękny...piękne niebo było..tylko usiąść na jakimś wzgórzy i
      popatrzeć..zapatrzeć sięsmile
      • brookie Re: Słonko :)))))))))))))))))))))))))))))) 07.11.03, 08:39
        Przesylam Wam ostre promienie sloneczka, ktore tak sie rozochocilo na
        powitanie lata, ze prad wysiadl na 3 godziny. Przegrzanie.
        • impostor Re: Słonko :)))))))))))))))))))))))))))))) 07.11.03, 08:51
          a moje Slonko wczoraj pojechalo do domu. zdarzylismy sobie tylko pomachac przez
          okno...
          "...umieram stojac w oknie na korytarzu..."
          sad(
    • zaba50 Re: Słonko :)))))))))))))))))))))))))))))) 10.11.03, 01:23
      Tylko szkoda ze od miesiaca siedze w domu sad((( Niedlugo przyrosne do tego
      fotela - koszmar!!!! A jak zaniedbalem zycie towarzyskie??!!
      Pozdrawiam serdecznie
    • geograf Re: Słonko :)))))))))))))))))))))))))))))) 10.11.03, 08:07
      Niebo się rozpogodziło i widzę jak słońce odbija się od bloku z naprzeciwkasmile

Łądna pogoda się zapowiada...miłe słoneczko,miłe...smile
      • kolczatka Re: Słonko :)))))))))))))))))))))))))))))) 10.11.03, 08:09
        Owszem, dzionek zapowiada się pogodnie, wygląda na to, że nie tylko w Warszafce
        ale i w Łodzi. Miłego dzionka wink
        • geograf Re: Słonko :)))))))))))))))))))))))))))))) 10.11.03, 08:09
          dzisiaj jade wybierać nową lodówkę..dzień musi być dobrywink
          • kolczatka Re: Słonko :)))))))))))))))))))))))))))))) 10.11.03, 08:11
            To trzymam kciuki. Z mojego doświadczenia warto sprawdzić, czy do dolnej
            szuflady mieści się puszka piwa w postawie pionowej wink
            • geograf Re: Słonko :)))))))))))))))))))))))))))))) 10.11.03, 08:14
              HHHHHHHHHHMmmmmmmmmmmm
              dobra rada,chociaż dla mnie jest inny priorytet:
              musi być wyższa ode mnie,bo schylanie się i wyginanie jak kot wykańcza mój
              kręgospłupuncertain Poza tym-juz mam coś na oku:>
              podobno dobra firma- Liebhrer, czy jak to tam się pisze...
              • kolczatka Re: Słonko :)))))))))))))))))))))))))))))) 10.11.03, 08:17
                No tak, kręgosłup musi mieć swoje prawa. Co do dolnej szuflady, to zaskoczyło
                mnie właśnie to, że nie do każdej, a nawet wręcz w niewielu, mieści się puszka
                piwa w postawie na baczność. Najstarsi ludzie nie wiedzą dlaczego wink
                • geograf Re: Słonko :)))))))))))))))))))))))))))))) 10.11.03, 08:20
                  hmmm,....
                  myślę,że to zależy od ilości szuflad i wysokości dolnej zamrażarkiwink
                  nie sądzisz?
                  zobaczymy co będzie..w sumie nawet nie wiem czy dzisiaj tam jest otwarte...ale
                  na logikę dzisiaj powinno być sporo klientów.
                  • kolczatka Re: Słonko :)))))))))))))))))))))))))))))) 10.11.03, 08:25
                    Jak znam życie to powinienieś być przygotowany na tabuny podobnych do Ciebie
                    zakupowiczów. W sobotę doszłam do wniosku, że nie bardzo mam co do gara
                    wrzucić, więc wybrałam się do pobliskiego Tesco. Sceny dantejskie. Więcej tam
                    nie pójdę. Nie mieli nawet żadnego rodzaju płatów do lasagne. Skandal.
                    • geograf Re: Słonko :)))))))))))))))))))))))))))))) 10.11.03, 08:29
                      Tłoku chyba zacznę się obawiać jak będe czekał na tramwaj...mam nadzieję,że fakt
                      istnienia sporej ilości dużych sklepów AGD/RTV w Łodzi rozproszy te tłumy..poza
                      tym-podobno recesje mamy,a w Łodzi górników niw ząb z ich odprawamiwink

Oczywiście żartuję..
                      jaki wniosek z Tesco?nie warto kupowac w marketach..chociaż wz tego co się
                      orientuje u Was małe sklepiki nijak istnieją...
                      • kolczatka Re: Słonko :)))))))))))))))))))))))))))))) 10.11.03, 08:33
                        Nie przepadam za hipermarketami z reguły, ale jak mam oblecieć pięć małych
                        sklepów żeby nabyć fetę, szpinak, płaty do lasagne, odpowiedni przecier
                        pomidorowy i dobry, żółty ser to mi się odechciewa tych spacerów. Inna sprawa
                        ma się z zakupami typu mięso, warzywa, pieczywo, po te produkty chodzę do
                        swoich wybranych sklepików i budek na bazarze. Wnerwił mnie fakt, że właśne po
                        to podjęłam wyzwanie i polazłam do Tesco, żeby mieć wybór m.in. płatów do
                        lasagne i ... wrrrrrrrrrrrr
                        • geograf Re: Słonko :)))))))))))))))))))))))))))))) 10.11.03, 08:34
                          bo poszłaś do brytyjskiej sieci.
                          Trzeba było sie uwziąc i do jakiegoś włoskiego,czy francuskiego pojechaćwink
                          • kolczatka Re: Słonko :)))))))))))))))))))))))))))))) 10.11.03, 08:39
                            Chciałam uniknąć tłoku. Jak mnie w zeszłym tygodniu zaniesło do Carrfa przy
                            Wileńskim, to myślałam, że się własną pięścią zabiję. Tłum był nieludzki i do
                            tego nie działały karty płatnicze, o czym wszyscy dowiadywali się przy kasach,
                            gdy usiłowali zapłacić. Wyglądało to kretyńsko, bo taki karciany delikwent
                            zostawiał zakupy przy kasie, leciał do ściany po gotówkę i dopiero się uiszczał
                            za zakupy. Dobrze, że się zorientowałam w sytuacji przy alkoholach wink. Nie
                            zmienia to jednak faktu, że mnie mało szlag na miejscu nie trafił.
                            • geograf Re: Słonko :)))))))))))))))))))))))))))))) 10.11.03, 08:41
                              hmmm..a czemuż taki tłok u Was?normalny,czy przed długim weekendem?
                              nie dziwię się,że u Was tak mało zwykłych,osiedlowych sklepikówsmile
                              • kolczatka Re: Słonko :)))))))))))))))))))))))))))))) 10.11.03, 08:45
                                Nie mam bladego pojęcia dlaczego taki tłok. Wyglądało to tak, jakby się wszyscy
                                spodziewali jakiegoś wybuchu bomby, albo wojny, bo kosze mieli wypełnione po
                                brzegi. To chyba sposób na spędzanie wolnego czasu, bo jak poszłam na spacer ze
                                psem, to w Parku Praskim aż tylu ludzi nie było...
    • snow.white Re: Słonko :)))))))))))))))))))))))))))))) 10.11.03, 15:29
      sloggi napisał:

> Słonko wyjrzało.
      smile) no,superowo-jakby jeszcze spadl snieg i mroz zlapal,byloby naprawde
      pieeeeknie smile
      • geograf Re: Słonko :)))))))))))))))))))))))))))))) 10.11.03, 19:13
        oooo...widzę,że spotkałem swoją śnieżną bratnią dusze na Forumsmile
        Też nie możesz sie doczekać dużych opadów śniegu i tej pieknej bieli...??
        • snow.white Re: Słonko :)))))))))))))))))))))))))))))) 10.11.03, 19:29
          geograf napisał:

> oooo...widzę,że spotkałem swoją śnieżną bratnią dusze na Forumsmile
          > Też nie możesz sie doczekać dużych opadów śniegu i tej pieknej bieli...??
          oj tez,tez...
          i chyba zadna ulica nie wyglada tak magicznie w zimowe wieczory,jak
          Piotrkowska,cala w platkach sniegu... wink
          • geograf Re: Słonko :)))))))))))))))))))))))))))))) 10.11.03, 19:37
            oj taksmilejeśli chodzi o ulicę-to tak. (bo teren ośnieżony to jest najładniejszy
            taki skrawek wolnej ziemi między blokami na moim osiedluwink

słyszałaś,że w tym toku kupcy mają się wziąć do roboty i porzadnie przystroić
            Pietrynę na Święta?to będzie dopiero widok..w czasie opadu śniegu zwłaszczasmile
            • snow.white Re: Słonko :)))))))))))))))))))))))))))))) 10.11.03, 19:45
              wink)

no czas najwyzszy,zeby Pietryna na Swieta wygladala,jak nalezy!
              dla mnie wlasciwie tylko zima,jak pada snieg,panuje tam taki niepowtarzalny
              urok...
              caly rok to zwykla ulica,a zima zamienia sie tak,ze... ech... juz by mogl snieg
              sie pojawic wreszcie!! smile
              • geograf Re: Słonko :)))))))))))))))))))))))))))))) 10.11.03, 19:47
                trutaj pozwolę się nie zgodzić..wiosną, w pełnym słońcu..i zimą-za dnia gdy
                śnieg pada i wieczorem przy oświetlających wszystko latarniach0-klimat jest
                zabójczy...piękna ta nasza Piotrkowska..i przewrotna-jak sama Łódżsmile

oby tylko z tych planów coś wyszło i aby nie było już tak źle,jak rok temu z
                tymi kilkoma choinkami przy latarniach na krzyż...uncertain
                • snow.white Re: Słonko :)))))))))))))))))))))))))))))) 10.11.03, 20:00
                  wiosna w pelnym sloncu wole byc blizej natury,nie w centrum miasta smile
                  ale wieczor,latarnie i snieg-to jest absolutnie wyjatkowe...

te choinki rzeczywiscie marnie wygladaly... a powinni sie wziac,bo sie ludzie
                  do Galerii np wyniosa i Piotrkowska przestanie tetnic zyciem na dobre!
    • geograf Re: Słonko :)))))))))))))))))))))))))))))) 11.11.03, 09:18
      Co jak co,ale Słońce nam siebie nie poskąpiło w ten dłuuuuugi weekend...
      Piekne słońce,odpowiednie na spacer.
      smile

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka