woman-in-love
19.09.08, 13:48
"Powracający" - eufemizm pod którym rozumiało się "posiadacz dolarów" czyli
twardej waluty. Czyli lepszy klient.
Pamiętam, jak zadzierały nosa koleżanki, które wyjechały gdzieś za Łabę i
widać to było po nich natychmiast - w każdym szczególe stroju i makijażu.