Dodaj do ulubionych

Podsumowań czas zacząć :) po raz ÓSMY!!!!!!!

21.12.12, 08:45
Rok temu, pisałam tak:


"rok i dwa lata temu pisałam i wklejałam:

"rok temu pisałam tak: "Rok temu robiłam ten wątek i wpisywałam
swojego Justynka. A zaraz po młodym
wpisało się coś około 30 dzieci Płodny rok No to statystyka
2006: ile nas
przybyło. W temacie wpisujcie imię dziecka i datę urodzenia, w
treści - jeśli
chcecie coś o dziecku Ja niestety w tym roku nie wpisuję nic"

niniejszym, po raz trzeci - zakładam wątek "statystyczny". w temacie
wpisujemy płeć, datę urodzenia i imię dziecka. w treści - wszystko
co chcemy o maluchu
ja w tym roku (chyba) nic nie wpiszę oby!!! jeszcze 7 tygodni))
ps. ubiegły rok (2006) zamknęliśmy ok 40 - stką dzieci!!!"

W roku 2008 przybyło nam ok 35 forumowych dzieci) a jeszcze do
końca 3 tygodnie) więc gdy jeszcze jakiś dzidzius nie wpisany,
zachęcam do wpisania się do wątku "czas podsumowań 2007")

Niniejszym zakładam po raz CZWARTY wątek podsumowujący. jak zawsze w
tytule wpisujemy imię dziecka i date urodzenia, a w treści - coś o
dziecku. jeśli chcemy) ja w tym roku z radością wpisuje Klarcię"


NINIEJSZYM zakładam po raz PIĄTY!!!! wątek podumowujący. jak zawsze:
w tytule imię dziecka i datę urodzenia, a w treści - coś o dziecku.
ja w tym roku nikogo nie wpisuję))
w tym roku jakos chyba mniej dzieci się urodziło. zawsze było ok 35
- do 40. ciekawe ile w tym nam się urodziło na forum maluchów.
pozdrawiam. A. "

NINIEJSZYM PO RAZ SZÓSTY zakładam wątek podumowujący. w tytule imię dziecka i datę urodzenia, w treści - coś o maluchu, jeśli chcemy się pochwalić.
ciekawe ile nam dzieciaków przybyło. pozdrawiam A.

NIniejSZYM PO RAZ SIODMY - zakladam watek podsumowujacy. itd. Wpisujcie sie "


NINIEJSZYM, po raz ÓSMY - zakładam wątek podsumowujący. Wpisujcie w temacie imię dziecka, w opisie coś o dziecku - datę urodzenia itd. Policzymy się znów, ile nam forumowych dzieci przybyło smile))))
cieszę się, bo chociaż w tym roku nie wpisuję nic własnego, to pojawi się tu mój chrześniak smile)) (tylko nie pytajcie kto, bo to tajemnica wink
Obserwuj wątek
    • magdak_1977 Re: Podsumowań czas zacząć :) po raz ÓSMY!!!!!!! 21.12.12, 10:04
      A ja się chyba domyślam, kto to ten chrześniakwink
    • elgosia Dorota Maria 21.12.12, 12:54
      Dorotka urodziła się 24 września. Miała 51 cm i ważyła 3490 g. Dostała 10 pkt Apgar. Jest przekochana, aż nie mogę sobie wyobrazić, co by to było, gdyby jej nie było... A jest już dzieckiem ponadplanowym, bo wcześniej zakładaliśmy czwóreczkę wink
      • mama.rozy Leon Pio 21.12.12, 16:28
        smile
        nie pamiętam ile ważył i mierzył,ale urósł i przytyłwink
        chłopak fajny,skąd się wziął to chyba tylko o.Pio wiewink
        • 3lina Aurora Dominica 21.12.12, 18:52
          Ukochana, wyczekiwana, druga dziewczynka. Wazyla 3150g. Urodzila sie 31.10.2012 roku.
    • malgos_fal Franek 21.12.12, 20:36
      To i ja się dopiszę. Nigdy się chyba oficjalnie nie witałam, a podczytuje Was prawie codziennie od kiedy dowiedziałam się, że na naszego Frana czekamy... no właśnie smile dowiedziałam się ... załamałam się ... nie zakładałam wątków na ten temat, bo akurat inna "załamana" to zrobiła a mi wystarczało wtedy tylko czytanie.
      Trochę wody w Wisle upłynęło smile i jak to zwykle bywa tu na forum z takimi "załamanymi", teraz satysfakcja i duma!
      Ale do rzeczy - u nas pojawił sie Frano, trzeci w z koleji, urodził się 15.04.2012 - wszystko miał w sam raz smile Zwłaszcza płeć, która jest miła odmiana po dwóch córkach.
    • gniewkowiec Weronika 21.12.12, 20:57
      Nasza trzecia córcia urodziła się 30.01.2012 smile Pozdrawiamy
    • mama-osama Re: Podsumowań czas zacząć :) po raz ÓSMY!!!!!!! 23.12.12, 01:05
      8 września urodziła się Natalka. Wyczekana, wyleżana. Ważyła 3600, mierzyła 59cm. Alergiczka jak reszta rodziny niestety.
    • undoo Re: Podsumowań czas zacząć :) po raz ÓSMY!!!!!!! 23.12.12, 04:38
      I ja w tym roku urodzilam nam nasze osobiste dziecko, spelnienie marzen. Bez imion i innych szczegolow bedzie, wybaczcie.
    • masiw Nr 3 23.12.12, 20:31
      Stefcia urodzona w październikową słotę, miała być chłopcem ale jest dobrze jak jest. Od straszaków dostała miano księżniczki wink
    • anna23441 Re: Podsumowań czas zacząć :) po raz ÓSMY!!!!!!! 23.12.12, 21:12
      28.03.2012 urodził się Nataniel - 3930g i 59 cm
      jest naszym niespodziewanym, ale spełnionym marzeniem smile
    • kamienna5 Maria Magdalena 23.12.12, 21:45
      No to na świeżo... dziewczyna z 13 grudnia, prawdziwa patriotkasmile
      Jest słodka - póki co na tyle ją na razie poznaliśmysmile
    • pa-trynka Re: Podsumowań czas zacząć :) po raz ÓSMY!!!!!!! 28.12.12, 13:09
      20 kwietnia urodziła się Miłka, pierwsza i mam nadzieje że nie ostatnia dziewuszka w naszym domu. jest cudna - skradła serce absolutnie wszystkim domownikom i nie tylkosmile bracia całują ją niemiłosierniesmile
    • estel7 Re: Podsumowań czas zacząć :) po raz ÓSMY!!!!!!! 30.12.12, 21:51
      Witałam sie dawno temu, ale jeszcze w statystykach nie pisałam o dzieciach.
      Mam trzech synów:
      Paweł 2007
      Ignacy 2010
      I członek rodziny z tego roku - Antoni. Jedyny nie-wcześniak smile i nie-klon - taki sam sobie swój smile
      • tajmk Re: Podsumowań czas zacząć :) po raz ÓSMY!!!!!!! 02.01.13, 21:51
        i u mnie trzeci skarb
    • karmelek37 Re: Podsumowań czas zacząć :) po raz ÓSMY!!!!!!! 09.01.13, 11:26
      A u mnie czwarte dziecko i pierwsza córeńka. Sierpniowa.
    • bibba lipcowa Maya 09.01.13, 14:47
      druga coreczka, piate dziecko. jest wspaniala!
    • katrem Witam się:) 15.01.13, 00:08
      Jestem mamą trzech cudownych chłopców: Wiktor (04.03.2006), Filip (15.10.2007) i Adaś (16.06.2012).

      Pozdrawiam serdecznie!
    • bachlad75 Re: Podsumowań czas zacząć :) po raz ÓSMY!!!!!!! 22.01.13, 09:44
      Witam nazywam się Basia. Długo Was czytałam i czytałam i wyczytałam trzecie dziecię - Maciej 15 lipiec 2012, a starszaki Kasia 25 grudzień 2001 i Aleksander 23 czerwiec 2004.
      Pozdraiam
    • 2-aleksandra1981 Re: Podsumowań czas zacząć :) po raz ÓSMY!!!!!!! 07.02.13, 20:04
      i ja się dopiszę wink jak w sygnaturce
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka