vxy 14.04.06, 15:21 Przesyłam Wam życzenia radosnego Alleluja i wszelkich łask Bożych! (przepraszam, że juz teraz, ale w Święta mnie tu nie będzie) Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj