14.04.06, 15:21
Przesyłam Wam życzenia radosnego Alleluja i wszelkich łask Bożych!
(przepraszam, że juz teraz, ale w Święta mnie tu nie będzie)
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka