A więc tak czy znacie/ lubicie William'a dla przypomnienia zagrał on w
opowieściach z narni i kilku mało znaczących filmach.. uważam że chłopak może
do najlepszych aktorów nie należy ale do tych dobrych na pewno

szkoda tylko
że poza narnią prawie wcale go nie widać
lubicie will'a
willa ?