Dodaj do ulubionych

mam pytanie

21.11.07, 23:14
Czy zolte obwodki wokol oczu moga swiadczyc o chorobie watroby albo
jej wirusie? \Bardzo prosze o odpowiedz
Obserwuj wątek
    • bananarama-live Ja tez mam pytanie 22.11.07, 04:49
      Czy jest problem zeby zrobic próby wątrobowe?
      • selene111 Re: Ja tez mam pytanie 22.11.07, 12:26
        Robilam jakis czas temu i byly ok. Mozesz napisac jakie dokladnie
        powinnam zrobic?
        • bananarama-live Re: Ja tez mam pytanie 22.11.07, 15:04
          Wez na wszelki wypadek skierowanie na badanie WSW B / lekarz
          rodzinny/ i skierowanie do przychodni chorób zakaznych , tam
          dostaniesz skierowanie na badanie krwi w kierunku WZW C
          • selene111 Re: Ja tez mam pytanie 22.11.07, 16:54
            ok.
            lekarz mi od razu nie da skierowania na to badanie, najpierw mi da
            do zrobienia te proby czy enzymy watrobowe (act..itd).
            wiec mam pytanie, czy jesli te proby wyjada ok, to znaczy ze nie
            jestem zakazona wirusem?
            • bananarama-live Re: Ja tez mam pytanie 23.11.07, 06:44
              Jestem przekonany ,ze nie masz wirusa - to taka Twoja uroda, ale ja
              zrobiłbym wszystkie badania ,zeby byc pewnym na 100% Zrób pelna
              morfologie + pr watrobowe, mocz.
              Pozdrawiam
            • bananarama-live Re: Ja tez mam pytanie 23.11.07, 06:45
              Pr watrobowe moga w normie , a wir moze byc

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka