selene111 21.11.07, 23:14 Czy zolte obwodki wokol oczu moga swiadczyc o chorobie watroby albo jej wirusie? \Bardzo prosze o odpowiedz Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
bananarama-live Ja tez mam pytanie 22.11.07, 04:49 Czy jest problem zeby zrobic próby wątrobowe? Odpowiedz Link Zgłoś
selene111 Re: Ja tez mam pytanie 22.11.07, 12:26 Robilam jakis czas temu i byly ok. Mozesz napisac jakie dokladnie powinnam zrobic? Odpowiedz Link Zgłoś
bananarama-live Re: Ja tez mam pytanie 22.11.07, 15:04 Wez na wszelki wypadek skierowanie na badanie WSW B / lekarz rodzinny/ i skierowanie do przychodni chorób zakaznych , tam dostaniesz skierowanie na badanie krwi w kierunku WZW C Odpowiedz Link Zgłoś
selene111 Re: Ja tez mam pytanie 22.11.07, 16:54 ok. lekarz mi od razu nie da skierowania na to badanie, najpierw mi da do zrobienia te proby czy enzymy watrobowe (act..itd). wiec mam pytanie, czy jesli te proby wyjada ok, to znaczy ze nie jestem zakazona wirusem? Odpowiedz Link Zgłoś
bananarama-live Re: Ja tez mam pytanie 23.11.07, 06:44 Jestem przekonany ,ze nie masz wirusa - to taka Twoja uroda, ale ja zrobiłbym wszystkie badania ,zeby byc pewnym na 100% Zrób pelna morfologie + pr watrobowe, mocz. Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
bananarama-live Re: Ja tez mam pytanie 23.11.07, 06:45 Pr watrobowe moga w normie , a wir moze byc Odpowiedz Link Zgłoś