-
To może trochę dziwne pytanie...ale jak sie pozbyć smutku z twarzy?
Szukam, szukam faceta i nic...portale internetowe, kluby, znajomi
etc. Kolega powiedział mi...że na mojej twarzy rysuje sie smutek i
to zapewne odciąga mężczyzn...
Podobno szczególnie widać to na zdjęciach.
Teraz to już nawet uśmiechać sie nie umiem...chyba...
-
czegoś nas uczy? pogłębia istnienie? a jeśli człowieczeństwo
właśnie wtedy się kurczy? /śmieję się sam z tego wysokiego C/
oparty o ścianę się smucę. jak jakiś wojaczek czarno-biały
mam właśnie zacząć pisać wiersze? pomysł co najmniej śmieszny.
malować? bozia nie dała zdolności manualnych /aaa, trochę
dała ;-) po co jest smutek? bo jest? jak go wziąć na klatę?
bo tak byłoby najrozsądniej. cześć.
-
i zostalam sama! doslownie.. moja rodzinka pojechala na wakacje a mi
zebraly sie czarne mysli! Jak zawsze sie ktos kreci, to jest
inaczej! terz mi smetnie...
jestem singielka, zdecydowanie nie z wyboru, tylko wciaz mi sie nie
udaje! nie wiem, moze cos robie zle??!!
a najgorsza jest ta presja innych... ale przeciez jestem mloda, dosc
atrakcyjna, mam prace, aspiracje, marzenia, jednak wciaz mi sie nie
uklada... zaczynam sie naprawde doszukiwac przyczyny w sobie, bo to
chyba nie ...
-
Bajka o zasmuconym smutku
Po piaszczystej drodze szła niziutka staruszka. Chociaż była już bardzo stara,
to jednak szła tanecznym krokiem, a uśmiech na jej twarzy był tak promienny,
jak uśmiech młodej, szczęśliwej dziewczyny. Nagle dostrzegła przed sobą jakąś
postać. Na drodze ktoś siedział, ale był tak skulony, że prawie zlewał się z
piaskiem. Staruszka zatrzymała się, nachyliła nad niemal
bezcielesną istotą i zapytała:
-Kim jesteś? Ciężkie powieki z trudem odsłoniły zmęczone oczy, ...
-
wszystcy wokół piszą o jakiś dołach, a ja tego wcale nie widzę. Może dlatego
że cały dzień siedzę i tyłka nie ruszam :)
Ale gadam na gg, przez skype`a i tel i nikt doła nie ma :))))