18.06.12, 11:19
Czip w tyłku czip w kieszeni +internet i jak tu normalnie żyć;) człowiek chocarz trochę chciałby być anonimowy a tu ni ch...a:P
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka