03.04.07, 11:49
Jeśli chodzi o badania na borelioze to moze kiedys zrobię w tej chwili nie z
bardzo prostego powodu -nie mam kasy ale dzięki za informację pozdrawiam
Wszystkich!
Obserwuj wątek
  • borelka21 Re: Borelioza 20.07.15, 12:51
   Witam. Od 10 lat choruję na boreliozę (diagnoza tyle trwała czasu :( ) , od roku się leczę. Założyłam bloga. Za cel obrałam sobie pomoc ludziom oraz by być żywym przykładem na to jak groźna jest to choroba. Serdecznie zapraszam, na moim blogu jest bardzo wiele INFORMACJI, vademecum na temat boreliozy, koinfekcji , leczenia itp. www.borelioza-blog.pl Pozdrawiam, baba ze szponów kleszcza.
   • mamusi-a2002344 Re: Borelioza 30.04.17, 16:51
    Skorzystaj z medycyny niekonwencjonalnej. U Naturopatki Marty Wikarskiej specjalizującej się w boreli sprawdzisz testem KTT tą balterię oraz występujące przy niej inne nadkażenia bakteryjne i wirusowe. Ja odbyłam u niej kilkanaście zabiegów tzw odciążających i juz ta bakteria nie wychodzi w testach klasycznych. Wyleczyła mnie. Pracuje w alergikus warszawa.
  • secaneczki Re: Borelioza 22.05.17, 12:25
   dzień dobry
   Bardzo proszę o kontakt z osobami,które mają ks Mc Fadzean Lyme diet najlepiej w jęz polskim bądż mogą poinf jak ją zdobyć oraz drugą pozycję sienglotona o diecie.ważny jest dla mnie kontakt z osobą,która wyleczyła się z boleriozy,bądż leczy się z pozytywnym skutkiem Proszę o pomoc
   Renata tel 517764707
  • 79miki Re: Borelioza 05.09.18, 13:49
   Na forach można znalezc wpisy o fitoterapeucie Janie Oruba. Niezwykle ciezko sie do niego dostac, ale jego zioła naprawde leczą. Teraz wreszcie mozna je nabyc na rynku (bez proszenia przez kilka miesieco o wizyte) - dlatego o tym mowie i podaje, gdzie mozna o nich przeczytac i kupic mojazielarnia.pl/content/7-borelioza
  • wozny1234 Re: Borelioza 11.10.21, 17:01
   A może dobry gabinet, gdzie jest generator plazmowy? Ja chodziłem do gabinetu Herbasol w Wrocławiu i tam mi bardzo pomogli. Robią diagnostykę i sprawdzają poziom ilości tej bakteri, dzięki czemu wiedzą kiedy skończyć terapie i to jest wielka zaleta jeśli chodzi o inne gabinety.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka