karola_06 06.02.10, 16:45 Tańczyłyście cha che na w-f? Jeśli tak to do jakiej muzyki? Co dostałyście? Jakie miałyście figury/kroki? W co byłyście ubrane? Czekam na odpowiedzi Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
roxanne Re: Cha cha:) 06.02.10, 17:55 no wiesz ja miałam obowiązkowo w szkole w ramach wfu taniec nowoczesny, ale udało mi się przenieść na wf do chłopaków ^^ Odpowiedz Link Zgłoś
kasia1512 Re: Cha cha:) 06.02.10, 17:58 U mnie nic takiego nie było KIedyś były jakieś ćwiczenia podobne do cheerleaderek:] Odpowiedz Link Zgłoś
koralowa Re: Cha cha:) 06.02.10, 18:00 `.To jest straszne x.x Ja miałam coś podobnego w tamtym roku tylko my musieliśmy ułożyć taniec do muzyki cha-cha z podstawowymi krokami itp.Musieliśmy to tańczyć przed całą szkoła.Masakra ;//.Ja na szczęście w ten dzień nie przyszłam do szkoły, bo byłam chora i się nie ośmieszyłam, ale kumpele mówiły, że było strasznie ;x. Odpowiedz Link Zgłoś
honej_ Re: Cha cha:) 06.02.10, 18:03 ćwiczyliśmy kiedyś jakieś tam kroki , ale to tak dla żartu , (bez strojów , itp ) życzę udanego występu honej_ Odpowiedz Link Zgłoś
kamila_1355 Re: Cha cha:) 06.02.10, 18:01 no tańczyłyśmy,ale ze wstążeczkami... a Odpowiedz Link Zgłoś
bouche2 Re: Cha cha:) 06.02.10, 18:02 ja tańczyłam, ale tylko na egzaminie z wf'u na koniec gimnazjum. dostałam maksymalne 6 punktów, jako że kiedyś tańczyłam taniec towarzyski i byłam trochę wprawiona a ubrana byłam w spodenki i bluzkę, a co :X Odpowiedz Link Zgłoś
give Re: Cha cha:) 06.02.10, 18:05 tańczyłam. dwa lata temu. 10 punktów dostałam { szóstka } . nie było wcale trudne. mieliśmy krok podstawowy, new york i cos tam jeszcze. mieliśmy ten cały ukłam powtórzyć chyba 2 razy. tańczyliśmy chyba do piosenki james blunt'a o ile sie nie myle. ubrana byłam w strój gimnastyczny. ;b Odpowiedz Link Zgłoś
dakota_ Re: Cha cha:) 06.02.10, 18:06 miałam ; xx totalna porażka . to nie lekcje tańca tylko w - f ; pp Odpowiedz Link Zgłoś
karinka254 Re: Cha cha:) 06.02.10, 18:10 Ja w tym roku tańczyła poloneza, a "cha chę" miałam w klasie 1-3. Kroków nie pamiętam. Odpowiedz Link Zgłoś
pariska65 Re: Cha cha:) 06.02.10, 18:36 ja nigdy czegoś takiego nie miałam xd u mnie na wf-ie to czasem aerobik xd Odpowiedz Link Zgłoś
karola_06 Cha cha:) 06.02.10, 20:34 nam pani na w-f pokazała dwa kroki i kazała jeszcze trzy wymyślić. mamy zaliczać w poniedziałek.kazała tez dobrać sobie kogoś (ale na szczęście w-f dziewczyny mają osobno od chłopców) i mieć jakiś strój Odpowiedz Link Zgłoś
louise_ Cha cha:) 07.02.10, 13:23 nie, nie tańczyłam. my na wf-ie ćwiczymy, a nie tańczymy. Odpowiedz Link Zgłoś
kasiekk2 Re: Cha cha:) 07.02.10, 13:24 Ja na WuFie tańczyłam tylko poloneza . xd Masakra ^^ Odpowiedz Link Zgłoś
xxlilyxx Re: Cha cha:) 07.02.10, 13:33 ja tańczyłam jedynie walca czy coś takiego. xd to była tragedia. xP Odpowiedz Link Zgłoś