06.02.10, 16:45
Tańczyłyście cha che na w-f? Jeśli tak to do jakiej muzyki? Co dostałyście?
Jakie miałyście figury/kroki? W co byłyście ubrane? Czekam na odpowiedzismile
Obserwuj wątek
    • madziorekmuah Re: Cha cha:) 06.02.10, 17:53
      skad cha cha na wf?;/
      • roxanne Re: Cha cha:) 06.02.10, 17:55
        no wiesz ja miałam obowiązkowo w szkole w ramach wfu taniec nowoczesny, ale udało mi się
        przenieść na wf do chłopaków ^^
        • kasia1512 Re: Cha cha:) 06.02.10, 17:58
          U mnie nic takiego nie było wink KIedyś były jakieś ćwiczenia podobne do
          cheerleaderek:]
        • koralowa Re: Cha cha:) 06.02.10, 18:00
          `.To jest straszne x.x
          Ja miałam coś podobnego w tamtym roku tylko my musieliśmy ułożyć taniec do
          muzyki cha-cha z podstawowymi krokami itp.Musieliśmy to tańczyć przed całą
          szkoła.Masakra ;//.Ja na szczęście w ten dzień nie przyszłam do szkoły, bo byłam
          chora i się nie ośmieszyłam, ale kumpele mówiły, że było strasznie ;x.
          • honej_ Re: Cha cha:) 06.02.10, 18:03
            ćwiczyliśmy kiedyś jakieś tam kroki ,
            ale to tak dla żartu , (bez strojów , itp )


            życzę udanego występu big_grin
            honej_
    • kamila_1355 Re: Cha cha:) 06.02.10, 18:01
      no tańczyłyśmy,ale ze wstążeczkami... a
    • bouche2 Re: Cha cha:) 06.02.10, 18:02
      ja tańczyłam, ale tylko na egzaminie z wf'u na koniec gimnazjum. dostałam
      maksymalne 6 punktów, jako że kiedyś tańczyłam taniec towarzyski i byłam trochę
      wprawiona wink a ubrana byłam w spodenki i bluzkę, a co :X
    • give Re: Cha cha:) 06.02.10, 18:05
      tańczyłam. dwa lata temu. 10 punktów dostałam { szóstka } . nie było wcale
      trudne. mieliśmy krok podstawowy, new york i cos tam jeszcze. mieliśmy ten cały
      ukłam powtórzyć chyba 2 razy. tańczyliśmy chyba do piosenki james blunt'a o ile
      sie nie myle. ubrana byłam w strój gimnastyczny. ;b
    • dakota_ Re: Cha cha:) 06.02.10, 18:06
      miałam ; xx totalna porażka . to nie lekcje tańca tylko w - f ; pp
    • karinka254 Re: Cha cha:) 06.02.10, 18:10
      Ja w tym roku tańczyła poloneza, a "cha chę" miałam w klasie 1-3. Kroków nie
      pamiętam.cool
    • pariska65 Re: Cha cha:) 06.02.10, 18:36
      ja nigdy czegoś takiego nie miałam xd u mnie na wf-ie to czasem aerobik xd
      • karola_06 Cha cha:) 06.02.10, 20:34
        nam pani na w-f pokazała dwa kroki i kazała jeszcze trzy wymyślić. mamy zaliczać w
        poniedziałek.kazała tez dobrać sobie kogoś (ale na szczęście w-f dziewczyny mają osobno od
        chłopców) i mieć jakiś strójsmile
    • louise_ Cha cha:) 07.02.10, 13:23
      nie, nie tańczyłam. my na wf-ie ćwiczymy, a nie tańczymy.
      • kasiekk2 Re: Cha cha:) 07.02.10, 13:24
        Ja na WuFie tańczyłam tylko poloneza . xd
        Masakra ^^
    • xxlilyxx Re: Cha cha:) 07.02.10, 13:33
      ja tańczyłam jedynie walca czy coś takiego. xd to była tragedia. xP

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka