Gość: dres
IP: *.as.kn.pl
25.09.07, 13:32
Jezdze na wozku inwalidzkim i nie dane mi bylo wjechac na Morskie
Oko autem bo jakis chłopek mi nie pozwolił.Kazał mi jechac z
parkingu koniem i pjanym bacą.Nadmieniam ze tylko do polany
włosienickiej.PARANOJA..