Dodaj do ulubionych

beznadzieja

IP: *.as.kn.pl 25.09.07, 13:32
Jezdze na wozku inwalidzkim i nie dane mi bylo wjechac na Morskie
Oko autem bo jakis chłopek mi nie pozwolił.Kazał mi jechac z
parkingu koniem i pjanym bacą.Nadmieniam ze tylko do polany
włosienickiej.PARANOJA..
Obserwuj wątek
    • ciupazka Re: beznadzieja 25.09.07, 17:37
      Chyba przesadzasz z tymi swoimi zachciewajkami... Zmień sobie
      przepisy prawne. Niepełnosprawni nie wszędzie są uprzywilejowani i
      chyba dobrze,to dla ich dobra. A rozum do rozumu to Ty masz? Hę?
      Bo jeżeli nie, to dopiero beznadzieja...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka