Dodaj do ulubionych

Karnisz linkowy

28.10.12, 16:13
Od ściany do ściany: linka.
Czy któraś, z WDPD, ma taki "wynalazek" u siebie, a jeśli ma, jak się to sprawdza?
Bardzo proszę, albo o zachętę do kupna, albo o wybicie mi tego pomysłu z łepetynysmile
Obserwuj wątek
    • altu Re: Karnisz linkowy 28.10.12, 16:43
      moi znajomi mają..
      ani to ładnie wygląda, ani jest funkcjonalne [moje opinie].
      wygląda, jakby brakło im weny do wybrania karnisza właściwego (czy to metalowego czy drewnianego, czy drewnopodobnego), i to taka namiastka jest, ot, żeby na czyms wisiała firanka..
      a funkcjonalne - no cóż.. suwają firaną po tym, i żadnego ani kształtu ani wyglądu ta firana nie ma, jak nią tak kilka razy poprzesuwają.. raz widziałam u nich boski wzór firany, i niestety, na tym karniszu tego zupełnie nie było widać.. efekt jest taki, przy każdym wzorze, jakby przypadkowo jakąś cienką szmatkę powiesili.
      nie wiem, skąd się im ta linka wzięła, bo ogólnie mieszkanie raczej z tych dopieszczonych.

nie polecałabym - na podstawie tego, co u nich widuję. może ktoś inny jakoś lepiej to zagospodarował, i może się sprawdza..
      • apapon Re: Karnisz linkowy 29.10.12, 14:41
        Miałam, bo mam durnowato osadzone okno, i to była porażka, firanka wisiała jak na sznurku, niby linka była fest naciągnięta, ale firanka fasonu nie trzymała. Odradzam.
    • piegoosek Re: Karnisz linkowy 29.10.12, 15:46
      Powiesilam toto u cory w pokoju, myslalam, ze bedzie tak bardziej nowoczesnie, lzej itp. itd. wisialy na tym tylko muslinowe firanki po bokach okna, nigdy praktycznie nie zaciagana na okno! A linka i tak, chyba pod wlasnym ciezarem byla coraz nizej i nizej, az firanki zaczely same zsuwac sie do srodka wink mimo naciagania linki od czasu do czasu.. teraz wisi karnisz i jet super!
      • kasiak37 Re: Karnisz linkowy 29.10.12, 20:11
        Kolezanki maz montujac to cudo(zeby nie bylo-budowlaniec) i napinajac linke,wyrwal kawal sciany.Ale dal rade,sciane zaprawil,otynkowal,omalowal a zaslony wiszace na tej lince jedynie po bokach wygladaja jakby na plocie wisialy,zupelnie bez ksztaltu.Ja nie polecam.
    • poziomka001 Re: Karnisz linkowy 02.11.12, 15:59
      Miałam, nie polecam. Trudno to napiąć żeby było proste, a jak się już napnie to i tak z czasem środek tej linki się coraz bardziej obniża. Wygląda to mało estetycznie i niestety tak jak dziewczyny pisały, jak szmatka na sznurku.
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka